Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Wishen rendeltem és azt írja...

Wishen rendeltem és azt írja hogy kiléptél a boltból. Azóta semmit nem ir hogy netán hol is tartana. Március 8. Ig kell meg érkeznie. Se követési szám. Meg fog érkezni? Volt más is így?

Figyelt kérdés

2018. márc. 6. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem könyvelt küldeményként rendelsz akkor nem kapsz nyomkövetési számot, hanem majd megérkezik. A feladásról kell értesítést kapnod.

Az oldalakon lévő kézbesítési átlagokból becsült idő nem szabály, nem törvény, nem is mérvadó. Nem kötelesek addig kézbesíteni a terméket és nem etikus panaszt nyitni sem. Régen átlag 2-4 hét volt a szállítási idő, Kínából teljesen normális a 45-60 nap is, a 60. nap után van értelme reklamálni. Csúcsidőszakban (szeptembertől januárig) akár 2-3 hónap is lehet az idő.


Ha kaptál értesítést a feladásról, meg fog majd valamikor érkezni. Ha nem, és a rendelést sem igazolták vissza akkor visszautalták volna a pénzed egy idő után.

2018. márc. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is ez van. Egy okosórát rendeltem. Kaptam értesítést, hogy postázták. Azután "kiléptél a boltból"
2018. ápr. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!