Ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problémám az lenne, hogy napi szinten hívnak/sms-t írnak vad idegenek mindenféle marhasággal, hogy xy emberkét keresi. A legtöbb ami előfordul, mint pl ma reggel is hívtak/írtak sms-t, miszerint: "SZERETLEK JO VOLT DRAGAM"

Akkor ami rendszes: "10p ott vagyok" "sietek, nemsokára oda érek" és hasonló fa**ságok. Sőt, kaptam már fenyegető sms-t is.

Minden napos, van, hogy napi szinten 3x-4x is, pedig egy olyan számról beszélünk, amit csak a családtagjam tudnak direkt, illetve a főnököm. Ennyi. Pont. Senki más. Ja és a tudakozóba is rejtett.

Külön van egy másik telóm, aminek a számát tudja boldog-boldogtalan, azon bezzeg nem zaklatnak. Nem adtam meg semmilyen weboldalon, tényleg csak a családom tudja és a főnököm. A vicc az egészbe az, hogy mindig más számról vagy rejtett számról történik ez. Kérdésem az lenne, hogy mi a retkes lóf**t csináljak? Mert már nagyon unom...

Ti jártatok már így?

(A retkes Naplórol meg ne is beszéljünk, kb. 20000 elpofáztam nekik, hogy van tetves Napló előfizetésem és csak nem értettek a szép szóból és feszt hívtak, hogy nem e érdekel. Azt inkább lesem írnám, hogy sikerült lekoptatni őket, de szerintem ezt mindenki sejti. :D na mind1.)



2018. márc. 9. 13:40
 1/4 Pelenkásfiú ***** válasza:
A megszűnt telefonszámot néhány hónap után újból eladják/eladhatják a szolgáltatók...
2018. márc. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel tisztába vagyok, be is kaphatják. :D na de ez a rendszeresség?!
2018. márc. 9. 13:55
 3/4 Pelenkásfiú ***** válasza:
Lehet, hogy olyané volt a szám, aki rengeteg embert ismert... és lehet, hogy épp ezért szüntette meg :D
2018. márc. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
lehet :D
2018. márc. 9. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!