Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A gitáron mennyire nehéz...

A gitáron mennyire nehéz játszani a többi hangszerhez képest?

Figyelt kérdés

2018. márc. 10. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
A dobnál nehezebb, a zongoránál könnyebb.
2018. márc. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy is mondhatnánk, hogy rosszul gitározni könnyebb, mint jól dobolni, viszont jól gitározni nehezebb, mint rosszul zongorázni.

Sőt, jól furulyázni is nehezebb, mint rosszul hegedülni.

2018. márc. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Waff ***** válasza:
A gitáron való játék az egyik legnehezebben elsajátítható hangszeres tudás. De ha már összehasonlítások....úgy szokták mondani a zongorától nehezebb, a hegedűtől könnyebben tanulható...
2018. márc. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mojjo ***** válasza:

Erről az a kérdés jut eszembe, hogy miben különbözik egy krokodil. Abban, hogy inkább hosszú, mint zöld.


(Nem hiszem, hogy lenne értelme a kétdésnek, általános értelemben pláne. Kinek mire áll rá jobban az agya, keze, mindene... )

2018. márc. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Folytathatjuk még, hogy pl. jó gitáron rosszul játszani sokkal könnyebb, mint rossz gitáron jól.
2018. márc. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kábé egyforma. A gitár ugyanúgy mint a zongora vagy a vonósok. Nekem a fúvósok nehezek valamiért mert nincs hozzá se tüdőm se arcom.

S, jól írta előttem hogy kinek mi áll közelebb az a könnyebb.

2018. márc. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én furulyázok és most tanulok gitározni...hát a furulyában,nem dicsekvésként,de elég profi vagyok. A gitár viszont annyira nem megy mint amikor a furulyát kezdtem...szóval szerintem embertől,tanártól,és attól függ hogy melyik hangszeren játszol először!
2018. márc. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!