Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki a kedvenc emberetek és...

Ki a kedvenc emberetek és miért? Áradoznátok róla kicsit?

Figyelt kérdés
Nekem van pár nagyon kedvenc emberem, és nem tudom honnan jön az emberből az hogy valakiért "rajongjon". Pedig belőlem aztán bőven jön rajongás...

2018. márc. 11. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Orlando Bloom: Színés nagyon kedves ember tud lenni , ő szerepel a gyűrűk urába és a Hobbitba Legolas ként valami fantasztikusan jó színész , nagyon vicces tud lenni, belead mindent, sokat dolgozott hogy kitapossa az ösvényt maga előtt és meg is lett a gyümölcse most 43 éves van két gyereke, fiatalonként nagyon helyes volt de még most is az😍 Nagyon sokat segít a föld víz ügyi kérdéseiben és a gyerekeket is támogatja adománnyal valahogyan, egyszerűen túl sok jó videót néztem róla, olvastam, hallottam. Ahogy játszik a gyűrűk urában és a hobbitban egyszerűen beleszerettem a jelenetekbe, ha megltátom egy képen vagy posztol egyszerűen boldog leszek tőle, meg attől is hogy ő boldog😍annyira jó látni💔
2018. márc. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

😍😍ezt nagyon jo olvasni

Rola nem hallottam sokat de klassz ilyeneket megtudni :D

2018. márc. 12. 06:45
 3/3 anonim válasza:
George Harrison: A Beatles egykori tagja. ez már önmagában megállja a helyét, de ezen kívül még rengeteg remek tulajdonsága volt, és a zenéje sokak életét változtatta/változtatja meg-többek közt a enyémet. Bár a Beatles mind a négy tagja lenyűgöző ember volt, én George-ot találom a legcukibbnak, legkülönlegesebbnek. Bár a "csendes-Beatle"-ként volt ismert, sok olyan dolgot csinált, amit nem is gondolnánk. Pl. ő próbálta ki először a bandatagok közül az LSD-t:D Nagyon szerette Indiát és az indiai kultúrát, ennek népszerűsítésében is nagy szerepe volt. Imádom néni a videókat, képeket amiken szerepel, valahogy az összes mozdulata olyan szép.
2018. márc. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!