Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg igaz amit Nyugat-Európ...

Tényleg igaz amit Nyugat-Európáról mondanak? Főleg a köztévére gondolok. Meg például Lázár J-nak erre a bécsi videójára

Figyelt kérdés

Számtalanszor hallottam médiában és magán emberektől is, hogy Nyugat-Európa élhetetlennél vált a bevándorlás miatt konkrétabban a következőket:

1)nem mernek kimenni az utcára,rendszeresek a támadások és az erőszakos bűncselekmények főleg a nőkkel szemben.

3) https://www.youtube.com/watch?v=Q74UN9IWlS0&t=294s

Szerintetek ennek a videónak mennyi lehet a valóság tartalma? Itt azt mondják hogy Bécs tele van bevándorlókkal és egyik sem beszél semmilyen nyelvet. Bár ezt lehet manipulálni lehet csak azokat bevágni az adásba akik nem tudnak németül angolul stb.

3)Azt is hallottam hogy háttérbe szorult a kereszténység és,hogy leszedik a keresztet a templomokról.


2018. márc. 11. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A progagandamédia (közmédia és egyéb kormányzati érdekkörbe tartozó médiumok) erősen ferdítik a valóságot, mert ezzel próbálják az agyat mosni és terrorizálni az embereket. Félj, rettegj olyan dolgoktól amiknek köze nincs az országunkhoz vagy kultúránkhoz (lásd a falvak esetét a migránspánikokkal).


Itt egy példa:

[link]

2018. márc. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ez Nyugat-Európában leszedik a keresztet a templomokról ez ugye nem igaz? Én szeretek utazni Eramusra is szeretnék kimenni de én nem aggódom ezen hírek hallatán nem hátrálok meg. Vagy félnem kellene?
2018. márc. 11. 20:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindent elhinni, amit a kormány propagandája az arcunkba tol. Lázár szidja a bécsi életet, pedig én egy-két pesti aluljáróban és pályaudvaron olyan állapotokat tudnék neki mutatni, hogy sírva fakadna. Ez csak egy elrettentés, hogy ne menjenek ki a magyarok Ausztriába. Egyébként számos kutatás és tanulmány is kimutatta, hogy Bécs a legélhetőbb európai városok között van, a bevándorlás ellenére is. Ez csak egy olcsó eszköz arra, hogy megfélemlítsék az embereket. Én elhiszem, hogy vannak veszélyek Bécsben, de Magyarországon is szinte hetente vannak késelések, darabolós gyilkosságok, eltűnések. Érdekes, ezekről ilyenkor nem esik szó.
2018. márc. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21%
Marhaság . Semmi sem igaz , mindenki hazudik . Nincs válság sem terror veszély , bevándorlók sem jöttek , 1 db sem . Ami rosszat látsz az mind illúzió és optikai csalódás meg személyes téveszme rémlátomás . Arabok afrikaiak palesztinok mind jó emberek , példamutatók , tisztességesek . Fehér mind képmutató , vizipipázik , csencselő pénzváltó , asszonyverő és unalmában jelmezbe öltözve azt kiálltja : Barátom a medvesajt és tömegbe hajt autóval és felrobbantja magát .
2018. márc. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fecsegnek minden baromságot aliasz Lázár Dzsi és DJ Rogán meg Emszí Orbán inde országhouse ...
2018. márc. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!