Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rémálmokkal mit tudok kezdeni?...

Rémálmokkal mit tudok kezdeni? Más is kűzd velük?

Figyelt kérdés
Van többféle rémálom is, engem konkrétan most az a fajta gyötör, amikor félig-meddig tudom, hogy álmodok, és ha nagyon akarok, akkor fel tudok ébredni belőle, de a felébredés mégse megoldás... Hallottam, hogy ha rémálmod van, akkor szembe kell nézned a félelmeiddel, és akkor eltűnnek... Aha... Konkrétan én mindig szembenézek a félelmeimmel, de tököm tele van már puszta kézzel mindenféle földöntúli, élőhalott, iszonyatosan félelmetes teremtményeket kell nekem széttépnem. Gyakran úgy kezdődik az álom, hogy a pár éve halott nagyszüleim nyomasztó házában botorkálok, minden tök sötét, nem működnek a lámpák, éjszaka van, és a szobákból különféle földöntúli nyöszörgés hallatszik... Nem tudok kiszabadulni sehogy se, és ha erőt veszek magamon, és a nyöszörgés irányába indulok, a bátorságomat nem siker koronázza... el sem merem mondani, milyen borzalmakkal találkozom, legyen annyi elég, hogy korábban elhunyt rokonaimat látom viszont a lehető legfélelmetesebb, elfajzott formában, és nekem ELLENÜK kell megkűzdenem puszta kézzel... Óh, hányszor kellett már letépnem az álkapcsukat... Iszonyú érzés minden alkalommal, de muszály harcolnom, különben eluralkodik rajtam a pánik... És ezek elég realisztukus álmok, konkrétan érzem a rothadó szagukat, érzem a fogaik lenyomatát a tenyeremen, érzem a ki-kicsorgó vérüket a kezemen... Nem akarok többé élőhalott gyerekeket mészárolni puszta kézzel... Nincs semmilyen más megoldás, nem tudok beszélni velük, nem tudom elkerülni őket sehogy, nem tudok szabadulni, MINDENT PRÓBÁLTAM MÁR. Ezek a lények soha nem jámborak, és soha nem barátságosak, hiába próbálkozok bármivel. A tudatalattim ellen nem tudok kűzdeni. Ezek a rohadt rémálmok teljesen lerombolják a régi rokonaimról alkotott régi, szép emlékeimet, mert ha rájuk gondolok, ezek a gusztustalan rémálmok jutnak már csak eszembe. Ha meglátom a képüket a falamon, hideg rettegést érzek, nem a régi valóságot... És ha felébredek ezekből az álmomból, akkor választhatok: Vagy visszaalszok, és minden FOLYTATÓDIK UGYAN ONNAN, vagy nem alszok vissza amíg el nem terelem teljesen a gondolataimat, kb ez 40-50 perc virrasztást szokott jelenteni, ami némely esetekben már annyira felébreszt, hogy vissza se tudok aludni, és a munkanapom már jó szarul, álmosan fog telni... Ha segíteni nem is tudtok, érdekelne, hogy mást is gyötörtek valaha ilyen rémálmok? Remélem, nem vagyok ezekkel egyedül...

2018. márc. 12. 16:14
 1/1 anonim válasza:

Szia

Nekem is voltak rémálmaim, igaz, hogy nem ennyire durvák. A tudatos álmodás segített. Más ötletem nincs. Kitartás!

2018. márc. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!