Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történt a Port.hu-val?

Mi történt a Port.hu-val?

Figyelt kérdés

Ma vettem észre, hogy más lett a Port.hu fóruma. Most már nem külön oldalon nyílik meg, hanem most egyben van minden, a felhasználók profiljára nem lehet rákattintani...Ez az új dolog mióta van? Mert tegnap még a régi volt a fórum. Ezt most csak kíváncsiságból kérdezem.


Bezzeg a "Törölt felhasználó" nevű főtroll bunkó hozzászólásait még mindig nem sikerült kipaterolni...



2018. márc. 12. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Amig a porton létrehozzák a film oldalát úgy, hogy

- se stáblista

- se tartalom

- se képek, intrók a filmből

semmin sem csodálkozok.

Azon se, hogy egyik napról a másikra nem tudok belépni, mert egyszerűen eltünt a regisztrációm

2018. márc. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Pelenkásfiú ***** válasza:

"Mert tegnap még a régi volt"

Szerintem ezzel meg is válaszoltad. :)

2018. márc. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Update: Sikerült a házitroll hozzászólásait eltávolítani. Végre-valahára! Most már mindenki nyugodtan írhat a porton, soha nem fog többet visszatérni, nem kell bunkó hozzászólásoktól tartani! Végre!


(Amúgy állítólag, nem tudom igazából, még mindig fent van, de legalább már nem trollkodik. Ez azért már változás. Ha normális hangnemben ír, akkor rendben van.)

2018. márc. 27. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!