Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A nők miért együtt mennek ki...

A nők miért együtt mennek ki mosdóba?

Figyelt kérdés
Az egyik tanárunk egyszer azt mondta hogy azért,mert régen az ősemberek is mindig minimum ketten mentek,mert ugye guggolva elég kiszolgáltatott az ember,és hogy figyeljenek a vadállatokra. Szerintetek ez igaz? Vagy csak szimplán a beszélgetés miatt?
2018. márc. 13. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a Harry Potter című filmben Hermione egyedül ment ki és megtámadta egy troll....
2018. márc. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2018. márc. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert ott pletyiznek
2018. márc. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az egyik őrködik, nehogy betörjön közben valaki.
2018. márc. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Régebben voltunk egy szórakozóhelyen, és egy lánnyal azért mentem együtt a mosdóba, mert új volt a társaságban, és kiderült, hogy szilikon cicije van. Engem érdekelt, hogy milyen, és azt mondta, hogy a mosdóban megmutatja. Meg is tapizhattam :)

Amúgy én egyedül szeretek a mosdóba járni, kivéve az efféle indokolt eseteket.

2018. márc. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Engem érdekelt, hogy milyen, és azt mondta, hogy a mosdóban megmutatja. Meg is tapizhattam :) "


Ahhha! Mindigis sejtettem, hogy ilyensmikert mennek a lanyok kettesben. :\

2018. márc. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Leginkább dumálni és fogni a másik táskáját, kabátját stb
2018. márc. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sok helyen nem zárható rendesen a wc fülke ajtó. Én ha hívok valakit,az azért van, hogy tartsa nekem az ajtót.
2018. márc. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!