Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A nők között miért szokás...

A nők között miért szokás valakivel együtt menni a mosdóba? Férfiaknál miért nem?

Figyelt kérdés
2012. okt. 25. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert még ott is szeretünk beszélgetni. Nem hiszem, hogy nagyon más oka lehetne.
2012. okt. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert általábon ott hosszú a sor és várakozás közben lehet beszélgetni.
2012. okt. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

- a másik addig tartja a bezárhatatlan ajtót

- ha távol van a mosdó amíg odajutunk együtt megyünk

- ha idegen helyen vagyunk jobb együtt keresni

- szórakozóhelyen nem egyedül kell átmenni a tömegen

- meg tudjuk fogni egymás kabátját, táskáját

- lehet kérni a másiktól zsepit, esetleg tampont, betétet


Én mondjuk elmegyek egyedül is, ha olyan van. Pasikat is láttam már együtt menni.

2012. okt. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Ez így csajos v nemtom. Én már elmúltam 30, nem fontos, hogy mindig kísérjem vki a WC-re, de talán tizenéves koromban sem volt annyira fontos. Szerintem sokan azt tartják a menőnek v még1x mondom, csajosnak, hogy kísértetik magukat. Talán túl nagy önállóságot láttatnak bele az egyedül Wc-zésbe, és ez ellenszenves vonásnak van titulálva. Azért sokx pipiskedés ám szerintem. Fogni az ajtót, meg a táskát megfogni stb., jaj, nem már, nincs ez kicsit túlreagálva?
2012. okt. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
62%
Hát én 5.-es koromtól kezdve végig barátnőmmel mentem mosdóba, szimplán a beszélgetés miatt...meg hát fogni az ajtót, bár értelme nem volt, mert be lehetett zárni...:DD De ez egy szokássá vált, és most vagyok 9.-es és még mindig ígyvan...:))
2012. nov. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is szerettem haverral együtt menni wc-re és közben beszélgetni, pedig fiú vagyok.
2012. nov. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!