Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan fogalmazzam meg?

Hogyan fogalmazzam meg?

Figyelt kérdés

Ortopédiára kell időpontot kérnem, de a beutalási igénynél nem tudom hogy fogalmazzam meg.. :/

Nagyon megköszönném ha tudnátok segíteni kicsit.


Az oka, hogy csípőficammal születtem, de kezelve volt. Viszont most babát várok és el küldtek, hogy megállapítság a szülés módját.


Röviden ennyi, de teljesen tanácstalan vagyok pedig nem szoktak kifogni rajtam a megfogalmazások.


2018. márc. 13. 20:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Valami olyanra gondoltam hogy: Csipőficammal született, de kezelt kismama kivizsgálása.
2018. márc. 13. 20:34
 2/4 anonim ***** válasza:
Legyen az. :D
2018. márc. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha várandós vagy, és valamely orvosod úgy ítélte meg, hogy beutalót kell adjon ortopédiai szakrendelésre, akkor majd ő megfogalmazza a beutalás igényét. Neked a rendelésen kell majd elmondanod, hogy mik voltak a kórelőzményeid. Ha érted a megfogalmazásomat.
2018. márc. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az orvos csak papírt adott amin az a szokásos felirat van hogy "kérem betegem szakvizsgálatát"

Direkt megnéztem viszont az online időpont kéréshez valamit be kell írni

2018. márc. 14. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!