Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék enyhíteni a...

Hogyan tudnék enyhíteni a fájdalmamon?

Figyelt kérdés

Soha nem gondoltam volna, hogy valaha is fogok hasonlót érezni.

Ilyen mértékű undort és fájdalmat.

Ilyen mértékű szégyent az iránt aki vagyok... illetve akivé lettem.

Minden általános iskola hatodik osztályában kezdődött.

Sok bántást kaptam. Sokkal többet, mint amennyit a lelkem elbírt volna.

Lassan kezdtem úgy érezni,  hogy igazuk van.

Felesleges vagyok.

Nincs értelme léteznem.

Saját szüleimtől is rengetegszer megkaptam már, hogy szart sem érek és tönkre teszem az életüket.

Igaz. Minden szavuk igaz.

Elkezdtem hallani hangokat.

Hangokat a fejemben.

Azt mondják folyamatosan, hogy holtan jobb lennék.

Hogy ne egyek többet.

Minden napomat végig kísérik. Mindig ott vannak ha valamit elrontok. Mindig.

Sötétség uralkodik a lelkemben. Nincs semmi fény, csakis a sötétség.

Én csak azt szeretném, hogy vége legyen. Hogy ne érezzem többé ezt. Ezt a reménytelenséget.

Könnyebb lenne ha nem léteznék.

Nem csak nekem, hanem a körülőttem lévőknek is.

Vannak napok mikor kihagyom az étkezést.

Szeretném látni a csontjaimat, csak így lehetek gyönyörű.

A pánikrohamokról pedig nem is beszélek inkább. Borzalmas. Tegnap reggel is volt. Azt hittem meghalok.

Azt hittem ott halok meg a fürdőszoba padlóján.

Bár ez lett volna.



Valaki segítsen. kérlek. nem bírom tovább. két éve ez nyomaszt... úgy érzem soha nem lesz vége.

13L



2018. márc. 15. 17:55
 1/9 gepike válasza:
71%
Ahogyan bánnak veled, te is bánj úgy velük. Taposd el a férgeket és mindig járj emelt fővel. Kerüld a hamis barátokat. Ha megütnek üss vissza. Koncentrálj a célodra. Soha ne sajnáltasd magad, abból nem lehet megélni... Sportolj valamit, az megerősít és megtanít küzdeni.
2018. márc. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, illetve a privát üzeneteket!

Próbálnék sportolni, de semmi energiám és erőm...

Azért megpróbálom megfogadni mindenképp.

2018. márc. 15. 21:42
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Igyál. A pálinka erőt ad és megszépíti a világot.
2018. márc. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Annyira fáj minden lélegzet vétel, annyira szükségtelennek érzem a létezésemet.

Fogalmam sincs mit tegyek.

2018. márc. 30. 09:33
 5/9 anonim ***** válasza:
39%

átérzem

egy szintén hasonló érzésekkel lévő

2018. márc. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Coffeewithoutsugar válasza:

Én is éreztem így..sőt elég sokszor,DE elmentem pszichológushoz,s nekem segített,szóval esetleg,ha az iskoládban van,akkor menj el hozzá,hisz ő ezért van. Próbálj meg a jó dolgokra koncentrálni,még ha úgy is érzed,hogy nincsenek ilyenek,próbálj pozitív lenni,még akkor is,ha nehéz,mert erős vagy! Azért kaptuk ezt az életet,mert elég erősek vagyunk,hogy megéljük. Keress olyan embereket,akiknek élvezed a társaságát és akikkel boldog vagy. Az utálókkal ne foglalkozz,mert vagy irigyek vagy annyira élettelenek,hogy mások élete számukra sokkal fontosabb. Ha megbántanak ne vedd szívre,próbálj meg erősödni,úgy lelkileg,mint testileg. Azzal,hogy nem eszel csak magadnak ártasz,tönkreteszed a szervezeted és később,mikor minden jobb lesz bánni fogod. Hidd el,idővel minden jobb lesz,hisz eső után van szivárvány. A tinédzserkor ilyen,általában sok bántás éri az embert,bár vannak kivételek,de erősnek kell lenni,még akkor is ha nem könnyű.

Szóval remélem hamarosan minden jobb lesz és ne gondold azt,hogy ha meghalnál minden jobb lenne,hiszen ez nem igaz. A világon van valaki,aki csak rád vár,hogy szebbé tedd az életét,és én hiszem,hogy még sok embernek fogsz segíteni életed során!

Kitartás!:)

2018. ápr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm.

szerettem volna menni és mondtam anyukámnak is, de nem úgy reagálta le mintahogy azt én szerettem volna...

2018. ápr. 5. 20:09
 8/9 anonim válasza:

Amiket most leírtál azt mond el/írd le szüleidnek is vagy valakinek akiben bízol, akár egy tanár is lehet. Mesélj nekik az érzéseidről, hogy ez most nagyon nehéz időszak neked. Tarts ki akkor is ha nem pont úgy reagálnak ahogy azt elvárod.

Ha szeretnél beszélgetni írhatsz nekem, én szerencsére túljutottam már ezen az időszakon. 20/L

2018. ápr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 TappancsMancs ***** válasza:
Menj el pszichológushoz, ne hagyd. Elsőre a tanár is és segít továbblépni.
2018. ápr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!