Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jelent valamit ha az ámomban...

Jelent valamit ha az ámomban látott dolgok, gyakran megtörténnek?

Figyelt kérdés

Van az a problémám hogy egy jó ideje ugyanazt álmodom.egy sötét ruhás cilinderes alak minden estí eljön,és semmit nem csinál ,csak leül az ágyam mellé és egész este ott ül. Minden este ezt álmodom. Néha van rá példa hogy mormog valamit, vagy néha beszél hozzám. Az az érdekes,hogy pl eggyik este kormogta hogy fogom látni a fa árnyékába. Egy kalap, egy köpeny,és egy pestis maszk lessz rajta.

Másnap mentem az iskolába,és mikor haza jöttem este, két fa állt egymás mellet és az árnyékuk az aszfalt járdára kirajzolt egy cilinderes köpenyes maszkos alakot.eggyértelműen látszott nagyon éles árnyék volt.

Arra is volt példa, hogy mondta az az alak álmomban ,hogy ne száljak a 282 buszra mert le fog robbanni. Várjam meg a 182 est. Másnap szállok fel a 282 esre, és le is robbant....

Ilyenek történnek. Volt nektek ilyen élményetek? Ha igen mit tettetek ellene vagy mit javasoltok?


2018. márc. 15. 20:20
 1/2 anonim válasza:
túlságosan látszik hogy ez egy kamukérdés....
2018. márc. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem azért irtam hogy kötekedj. Ha nincs értelmes válaszod akkor ne írj. Semmi kedcem az unatkozó barmokhoz
2018. márc. 28. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!