Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az álmaimban gyakran rájövök,...

Az álmaimban gyakran rájövök, hogy ez csak egy álom de sosem változik tudatos álommá az álom. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Mostanában elkezdett foglalkoztatni a téma és mikor hallottam róla rájöttem hogy én már rengetegszer rájöttem, hogy álmodok de sosem tudtam irányítani.

Például mikor valami nagyon kínos történik velem megkérdezem magamtól, hogy ez egy álom és akkor tudom hogy igen ez az tehát nincsen semmi gond vagyok mert ez csak egy álom. Tudna valaki segíteni?



2017. okt. 17. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Amíg nincs meg a rutin, ez gyakran előfordul. Attól, hogy rájövünk, álmodunk, még nem lesz kezünkben azonnal a teljes kontroll. Gyakorolni kell csupán.
2017. okt. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnék gyakorloni?
2017. okt. 18. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!