Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, hogyha az...

Mit szólnátok, hogyha az egyik ott feltett kérdésben magatokraismernétek?

Figyelt kérdés

Az esetben, hogyha találnátok egy kérdést például a Tini párkapcsolatok kategóriában, amiben magatokra ismernétek. Mondjuk az egyik barátotok kérdezné azt, hogy vajon bejön-e nektek? Válaszolnátok, de úgy, hogy nem ismeritek be, hogy ti vagytok? Szánomkérnétek a kérdezőt? Egyértelművé tennétek a kérdező számára, hogy mit éreztek?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. márc. 15. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én már ismertem magamra kérdésben. Válaszoltam hozzá, de nem fedtem fel magam, mert úgy gondolom, hogy ha valaki elérhető távolságban van, akkor a mondanivalóját legyen bátorsága közvetlenül velem közölni.
2018. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én egyszer már magamra ismertem. Ez volt a kérdés: "Szerintetek az Idegenek már köztünk élnek?".

Nem válaszoltam direktben, de távolról megváltoztattam a kérdező DNS-ét, hogy ilyenekre ne is gondoljon. (Mondjuk ez elvileg az 'Emberi létformák DNS-megváltoztató csoport' feladta lenne, de biztos megint lerohadt a szerverük és kimaradt egy-két ember. Mindegy.)

2018. ápr. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!