Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kamionosok segitenétek pár...

Kamionosok segitenétek pár kérdésben?

Figyelt kérdés

Érdeklödöm a szakma iránt és lenne pár kérdés amire nem talaltam választ!

1.Egy átlag kamionos nemzetközibe egy nagy cégnél mint a wabi,mennyire gyakori hogy hurcibálják az embert busszal külföldre vagy haza?videokban mindig azt láttom hogy telephelyre mennek saját kocsival ahol a kamionjuk van és telephelyre érkeznek ahol a kocsijuk van!most láttam egy hírt hogy a hollandoktol hoztak haza a sofőröket karacsonyra!

2.Hogyan néz ki egy hete a sofőrnek lefekvés és felkelés nagyábból?nagyon rendszertelen a nemzetkozi sofőrök alvási ideje?itt arra gondolok hogy egyik nap este alszik masiknap mondjuk nappal!?vagy azért van egy rendszer plusz minusz pár órával és ezek csak kirívó esetek?!



2018. jan. 4. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:

wabinal 1 éve mindenki kocsival ment pestre, (vagy zaalegerszegbe mert ott is van frencsájz meg még kitudja hol), és avval is mentek haza. Az előfordult, hogy Mosonmagyaróvárig mentek kamionnal, onnan pestig a céges busz vitte, ha nem talált egy kollégát akivel el tudott menni.


Tavaly óta lett angolos csoport, ők Calaisban váltanak, pestig felmennek kocsival, onnan busz indul calaisba és vissza is így csak fordítva.


Éjjeli vezetés wabinál gyakoribb, kb 2 havonta 1x, ezt van aki bírja van aki nem. Ugyanitt a fix idők ritkák voltak, ezért én pl általában fél 5 kor keltem, 5 kor indultam, mert így este 6-7 körül megtudtam állni és van parkoló.

2018. jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vállaszt.még egy kérdés tavaly is meg most is karácsonykor miért áll annyi kamion egy külföldi pusztán?idén Hollandiában tavaly talán a Belgáknál álltak!
2018. jan. 5. 11:18
 3/6 A kérdező kommentje:
*választ
2018. jan. 5. 11:18
 4/6 anonim ***** válasza:
mert sokkal jobban megéri nyugat-európában pihenőztetni a kamiont mint hazahozni keletre. ott több a fuvar, jobban fizetnek a fuvarok stb...
2018. jan. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez hülyeség... az ok nagyon egyszerű, mert itthon nem férnének el. Ennyi :D
2018. jan. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja és hogy nincs annyi magyar fuvar hogy több ezer embert haza tudjanak hozni, ezért inkább valami olyan pontot kerestek ami sok helyen keresztezi egymást. Belgium meg hollandia ilyen
2018. jan. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!