Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok nem tudom hogy valaki nézi ezt még de egy kicsit tanácstalan vagyok mivel édesanya nélkül nőtem fel így nem szeretnék apámal ilyen dolgokról beszélni. Az lenne a kérdésem hogy 2 hete szeretkeztünk a páromal és nem ment el benem kivette időbe ezel mindig oda figyel de tegnap óta fáj a hasam enyhén ugyérzem mintha megakarna jönni de még nem jött meg! Májusba lesz egy éve hogy abba hagytam a tabletátt mert 2 év alatt majdnem 50 kg hiztam tőle.! Holnap kéne hogy megjöjjön de nem szokott ilyen jeleket muttatni! A bunkó emberek ne is válaszoljanak 22Lány
2018. márc. 16. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem védekeztél, megfelelő feltételek esetén lehetsz terhes. A megszakításos védekezés nem valós védekezés, hanem szerencsejáték (vagy sikerül, vagy nem), csak az szexel így akit nem zavar ha becsúszik a baba. Ha eltelt elegendő idő akkor tesztelj, mert csak az tud tényleges és hasznos választ adni, nem egy vadidegen ember a netről.
2018. márc. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehetsz terhes.

Ha nem jön meg a vérzésed, pár nap múlva csinálj egy tesztet.

Viszont a görcs ugyanannyira utalhat arra is, hogy megjön a vérzésed. Van, hogy már előző nap is fáj, de csak aztán jön meg.

Viszont tessék normálisan védekezni, ha nem akarsz gyereket!

2018. márc. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz, végezzen NORMÁLIS vizsgálatokat és válasszon másik tablettát.

Ja, és előtte tesztelj, mert ha jön a gyerek, ezeket elhalaszthatod.

Csak szólok, hogy a szoptatás sem igazán jó fogamzásgátlásra!

2018. márc. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat még mindig nem jött meg viszont semmi tünettet nem érzek barátnőm most szül és neki voltak eleinte fájt a melle stb nekem abszult semmi holnap megyek a nőgyógyászhoz mostanábba kicsit stresszes vagyok lehet amiatt késik :)
2018. márc. 19. 16:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Minden terhesség más és más. Nem mindenkinek van tünete. Illetve nem mindenkinek az elejétől kezdve vannak tünetei. Szóval ez nem jelent semmit.

De miért nem csináltál már tesztet?

2018. márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia csináltam tesztett ketőt is mind negatív lett reggel csináltam
2018. márc. 20. 07:38
 7/7 A kérdező kommentje:
20 adikán meg is jött de csak két nspig volt normálisan uttána már barnás színű alig alig látható csak akkor mikor pisiltem a hasam alja ugyan ugy fáj és puffadok viszont a tesztek negativok a nőgyogyász jövőhéten fogad
2018. márc. 26. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!