Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aréna plázába H&M cseréli a...

HabverőMakverő kérdése:

Aréna plázába H&M cseréli a rossz méretet?

Figyelt kérdés
Tegnap vettünk a gyereknek 3 nadrágot, de egyel kisebb méret kellene. A blokk megvan, ha vissza viszem kicserélik? Budapest Aréna plázában vettük.

2018. márc. 17. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
14%

- Ha azt írom, igen, visszaviszed?

- Ha azt írom, nem, nem viszed vissza?


Tényleg rajtunk múlik, visszaviszed-e? Basszus. Felhívni őket nem lenne egyszerűbb? Talán jobban tudják, mint mi.


De tudod mit? Igazad van, hagyd őket békén, végülis nem érted vannak. Hallgass ránk.


Szerintem nem cserélik ki. Ne vidd vissza.


(Ha ezek után mégis felmerül benned, hogy vissza kéne vinni, akkor kur vára gondolkozz el azon, mi értelme volt ezt a kérdést kiírni.)

2018. márc. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Természetesen visszacserélik blokk ellenében.
2018. márc. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most ellentmondtál nekem, ezáltal talán megoldhatatlan probléma elé állítod a kérdezőt. Szégyelld magad!
2018. márc. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Voltam már hasonló helyzetben, szóval nem zagyvaságokat beszélek, mint te, első válaszoló. Egyébként a blokk hátoldalán is szerepel.

A kérdező meg már valószínűleg rég visszavitte. :)

2018. márc. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!