Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a mai...

Mit szóltok ehhez a mai időjáráshoz? Sosem lesz tavasz?

Figyelt kérdés
Itt egész este borzasztó nagy hófúvás van, az előbb dörgött meg villámlott is. Pedig már a tavaszt vártam. Nem normális ez az időjárás.

2018. márc. 17. 23:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Melyik megye?
2018. márc. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Szabolcs-Szatmár-Bereg. Nyíregyháza.

Remélem hétfőre jobb lesz.

2018. márc. 17. 23:51
 3/17 anonim válasza:
A dörgésre én is felfigyeltem. Először azt hittem, hogy a szél vitt el valamit, de később láttam villámokat is. Itt elég sok hó esett, pár perce voltam kint bezárkolni, de ez a megtett 30 méter is bőven elég volt a hófúvásból. Előre sajnálom a növényeimet, néhol 20-25 centi hó is van rajtuk. /Észak Hajdú-Bihar/
2018. márc. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%
Hallottad a döntést, aztán láttad a villámlást? Fizika?
2018. márc. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
"Később láttam villámokAT is." Nem csak az az egy villám volt, nyílván nem az első dörgésnek láttam utólag a fényeit..
2018. márc. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#3: Igen nálunk ugyanez a helyzet. Nagyon nagy hó lett. A szél továbbra is fúj, és most néztem a neten hogy még mára ide ugyanúgy havazást mutat.

Buszok nem járnak, a taxitársaságok sem indítanak taxit. Egyik ismerősöm nem tudott bemenni dolgozni emiatt ma.

Persze hótoló még sehol.

Itt Nyíregyen egész télen nem volt ennyi hó. Sőt szinte semennyi. Na most bepótolta.

2018. márc. 18. 08:37
 7/17 anonim ***** válasza:
52%

Sosem...

Hogy lehet ilyen hülyeséget kérdezni?

Persze hogy lesz tavasz. Most kaptunk egy nagyobb hideg légtömeget ami kitart vagy 4 napig majd jön vissza a tavasz.

2018. márc. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ha hülyeségnek gondolod, nem muszáj válaszolni. Senki nem hívott ide. :) Mindenki olyan kérdést ír ki amilyet akar. Persze mindenbe bele kell kötni minden kérdés alatt :)
2018. márc. 18. 08:46
 9/17 anonim ***** válasza:

Pont te hívtál ide mindenkit, aki belefut a kérdésbe.

És bizony önátverés, azaz kognitív torzítás szakpszichológiai szóval az, hogy "sosem". Irodalom ezt túlzásnak mondja, de ma már tudjuk, hogy nem egészséges gondolkozás áll mögötte.

2018. márc. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Nem normális ez az időjárás."


Ja... az időjárás....


[link]

2018. márc. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!