Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon régen olvastam 1 kis...

Wml90 kérdése:

Nagyon régen olvastam 1 kis történetet.2 tiniről szól, a csávó szakít a lánnyal, a lány ezért öngyilkos lesz. Valaki ismeri?

Figyelt kérdés
ez 1 nagyon szép és megható történet. az van benne h a fiú már mást ölelt, és ezt a lány nem tudta elviselni, ezért azt hiszem 1 erdőben 1 üvegszilánkal felvágta az ereit. másnap a fiú azt hiszem levelet kapott, amiben a lány mondta h ő csak a fiút szereti és nem tud nélküle élni. ez az egész történet vers formájában van leírva, és tényleg nagyon megható. már nagyon rég nem olvastam, de most újra el akartam olvasni. emlékszem pár évvel ezelőtt a google egyből kiadta találatnak, de mostmár a google keresője SEHOGY nem úgy keres, ahogy kellene, még pontos szavakkal keresve se tudtam megtalálni! :'( abban reménykedek valaki közületek ismeri, esetleg mentette ezt a kis verses történeten :'(

2018. márc. 18. 20:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!