Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » UNO COLORS RULE játékszabályát...

UNO COLORS RULE játékszabályát valaki el tudná magyarázni?

Figyelt kérdés

Megvettem, de a játékszabályt nem értem 100%-ban.

A sima UNO-t tudom hogyan kell játszani, DE itt vannak színerő kártyák, amik saját jelentéssel rendelkeznek... ezt is tudjuk már játék közben használni AZONBAN a műanyag kis tartókba belehelyezett 4 db színkártya jelentőségére nem tudunk rájönni...

Valaki el tudná magyarázni?



2018. márc. 18. 21:12
 1/1 khniki válasza:

A műanyag tartóba helyezendő kártyák csak azt mutatják meg ki birtokolja az adott színerőt. Ha kijátszol egy színerő kártyát hozzád kerül az adott szín figurája. A a 4 féle kártyát játszod ki te választhatsz, hogy melyik figurát kéred. Ha nálad van a figura, akkor rendelkezel az erejével.

Piros: A kezedben lévő összes piros kártyát átadhatod egy általad választott játékosnak.

Kék: Kétszer rakhatsz le lapot egymás után, ha akarsz

Sárga: Nem hát rád semmilyen akció kártya

Zöld: HA nem tudsz rakni fordítsd fel a húzópakli legfelső lapját és ez kerül a dobópakli tetejére, a következő játékosnak erre kell raknia

2019. márc. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!