Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nincs meg a...

Mit tegyek, ha nincs meg a biztonság érzetem?

Figyelt kérdés

Kedves tagok! 2 évvel ezelőtt volt egy kemény betörés. Betörtek a lakásunkban. A betörés útán nem féltem, nem volt semmi bajom. De 1 hónapra rá el kezdtem félni valamitől ezért is el mentem egy pszichológushoz aki segített.Most viszont rá egy évre megint elő jött a biztonság hiány. Attól félek, hogy valakiegint be tör. Amúgy csak esténként szokott elő jönni. Egész nap szinte magam vagyok lakásban és nem félek. Van fel szerelve riasztó és kamera rendszer!

És még rá segít az is, hogy magamba fordulok!

Ha esetleg valakinek valami ötlete van vagy tud javasolni valamit akkor megköszönöm!

Ha valami infó kell még akkor még azt meg írom!


2018. márc. 19. 21:14
 1/5 anonim válasza:
Én nem tudok pszichológusi tanácsokat adni DE javasolok egy kutyát vagy cicát ami (nálam legalábbis) biztonság érzetet ad.
2018. márc. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én sem vagyok picologus!

Az egydűl lét nagyon rossz! Miket segített a pszihomokus? Azokból nem lehet meritkezni?

Házörző nagyon is jó 5let! Szomszédokkal lehet jo viszonyt kialakitani? Van aki jön-megy figyeli az idegeneket?

Nem ismerem a bejárat körülményeit, mozgás érzékelős világítás?

Riasztó jó! Nem szabad nagyon kimutatni hogy védeni akarok valamit mert az felhívás keringőre!

Talán ,megint jólene kidumálni a dolgokat, a betörés kapcsán, reakciok, érzések, azóta fájó pontok.

Elfoglaltság a legfontosabb. A betörés is egy erőszak, nem elbagatelizálando.

2018. márc. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

:- A szomszédunkal jóban vagyunk (Igaz, csak nem nagyon találkozunk. Mivel egész nagy területen lakunk, ezért az egyik szomszéd nagyon távol van, a másik pedig külföldön van!)

- Van ház örzőnk is. Egy németjuhász kutya amit a betörés időpontjában meg mérgezték és azóta nem is ugat. Amint mondtam van riasztó, amit éjszakára is be kapcsoljuk (az éjszakai üzemmódot). Elektromos kapu van amit nem lehet olyan könnyen ki nyitni! És persze a térfigyelő kamerák. Amint az udvarra be lépnek felkapcsolódik a reflektor, ami elég nagy területet be vesz s ha ez nem lenne elég akkor van több is az udvaron. A kapuk is mindig zárva vannak. Szóval nincs okom pánikra, de én még akkor is zavaeban vagyok. Azt az éjszakát senkinek nem kívánom! Ha esteleg valakinek valami ötlete van azt meg köszönném!

2018. márc. 23. 15:57
 4/5 A kérdező kommentje:
Az előzőnek nagyon köszönöm! Sokat segítettél!
2018. márc. 23. 16:00
 5/5 anonim válasza:

Hali bocsánat ha elenhatást értem el.

A felkiáltó jelből, meg a szük szavakból következtettem erre!

Nagyon igyekeztem , nem további fájdalmat okozni.

2018. márc. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!