Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » új vagyok még itt, és nem...

új vagyok még itt, és nem világos nekem ez a pontozás vagy mi. Telóról netezek. Annál a 'haszno volt. ' kérdésnél lévő izére kell rábökni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem semmi jelentősége nincs.

nincs a végén ajándék utazás, vagy ilyenek.

talán arra jó, hogy ha látod, hogy valakinek mondjuk 87%, akkor sejtheted, hogy általában normális válaszokat ad. ellenkező esetben meg ellenkező.

szerintem csak tájékoztató jellegű info ez.

2010. jún. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen. Az oké kézjelzésre kattintva szerinted hasznos volt. A mellette lévőnél valamennyire hasznos, és a harmadik a nem volt hasznos. :)

Üdv az oldalon! :)

2010. jún. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi az infót. Nagyon bejön ez az oldal!! Találtam már hasznos infot is de van amin csak jót röhögtem. :-D
2010. jún. 10. 15:53
 4/4 anonim ***** válasza:
De arra azért figyelj, hogy ne azt jelöld hasztalannak, ami ellenkezik a te véleményeddel, de segítő szándékú, hanem ami tényleg hasztalan (pl amikor valaki berak csak egy ikszdét) (főleg a politika részben sokan ezt nem értik...)
2010. jún. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!