Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy a BTS katonaságr...

Anime_Fan kérdése:

Igaz az, hogy a BTS katonaságra megy?

Figyelt kérdés

Találkoztam már ezzel a témával kapcsolatos kérdéssel, és most nem tudom. :c Még egy oldalt is találtam. [link]

Tényleg igaz ez?



#/katonaság #/korea #/bts
2018. márc. 20. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igen,mivel az ő országukban kötelező
2018. márc. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor feloszlik a banda vagy mi? És háborúba is mennek?:0
2018. márc. 24. 21:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok a rajongójuk,így nem tudom,de gondolom csak szünetre mennek. Mivel nem örökre kell bevonulniuk.

Azt meg hogy mit fognak csinálni nehéz megjósolni,mivel egy katona nem csak háborúzik,rengeteg egyéb feladatuk is van.

2018. márc. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fog feloszlani!! A katonaság csak 21 hónap! És nem egyszerre mennek valószínűleg hanem pl Jin megy először egy év múlva csatlakozik Yoongi. következő évben Jin végez és megy Namjoon és Hoseok közben Yoongi jön ki és így tovább :) vagy dönthetnek úgy hogy mind a 7en egyszerre és akkor hiátus 21 hónapra és annyi:) ha az első variáció akkor közben valószínű lesznek szóló számok duók-trikó ennyi.
2018. márc. 29. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokan mást mondanak,de én úgy tudom, hogy 2019ben Jin, 2020ban Suga, 21ben J-Hope és RM, 22ben Jimin és V, és 23ban Jungkook. Mindegyikük két évet. Én speciel nagyon nagyon féltem őket, úgyhogy hát ja...kitartás
2018. ápr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!