Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyek gyógytesis? SOS

Hogyan legyek gyógytesis? SOS

Figyelt kérdés
Nos az a gond hogy egész évbe alig voltam 1-1 óráb tesin. Igazolatlan óra nálunk nincs (ilyen a suli,ne kérdezzétek,leszarják)félévkor buktam,évvégén is fogok ha így halad. Hogy miért nem jártam be? Rossz bandába keveredtem.. hosszu nagyon :( nalunk a gyogytesiseknek nem kell bejarni sima tesire ugyh ez az utolso megoldasom. Bemenni nem merek tesire mert aztan piszkal es jo kocsog masok elmondasa alapjan.. mire kaphatok gyogytesit? Mit tennetek? Elegge SOS. Am 10.osztalyos vagyok es 15eves lany
2018. márc. 22. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még most szólj anyukádnak, hogy retardált vagy és nem boldogulsz egyedül, mielőtt még rosszabb társaságba keveredsz és iskola helyett az utcasarokra fogsz járni, hogy áruld a testedet.
2018. márc. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Picikem ez honnan jött ha szabad tudnom? Ez a kerdesre a valasz khm? Akkor szolj anyukadnak h kene valami tanar vagy mittudomen mi mert ebbol utcasarok lesz :) vagy teis munkahelyi baleset vagy?:)
2018. márc. 22. 19:00
 3/4 anonim válasza:
Alapvetően konkrétan gyógytesire, legalábbis nálunk gerinc ferdüléssel meg ilyen bajokkal küldenek, és kell hozzá orvosi lelet. De tesi alól felmentést a háziorvos is írhat. Megmondom őszintén én is ezt élem pillanatnyilag át, mondjuk én most fogok érettségizni, tudod kinek van kedve tesire menni a végjátékban. Próbálj boci szemekkel nézni a doktor bácsi rá, engem megszánt xdd
2018. márc. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:) megpróbálom. Nem veszíthetek:)
2018. márc. 22. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!