Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám meggyőzni...

Hogyan tudnám meggyőzni anyukámat, hogy legyek gyógytesis? Nincs különösebb bajom, csak nem bírom a tesit. :S

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Ne mondd már, hogyha nincs különösebb bajod, akkor olyan k@rva nagy cucc a tesi! Egy zsíros puhány gyerek is röhögve megcsinálja, úgyhogy elég a lustaságból, irány mozogni!
2011. márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

akkor meg gyógytesire kell járni, ami meg még macerásabb, hiszen lehet, hogy nem az iskolában meg valami nem is olyan jó időben van. A tesinél meg eleve ott vagy.

Meg nem egészen értem, hogy miből gondolod, hogy a gyógytesi mulatságosabb,. mint a tesi

2011. márc. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
A gyógytesi sem könnyebb, sőt, sok minden miatt komplikáltabb... és ha pár év múlva mondjuk szeretnél pilóta, akrobata, tűzoltó, stb. lenni, a gyógytesi miatt eleve azt mondják majd, alkalmatlan vagy... Pedig közben semmi bajod...
2011. márc. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Kérdezd meg a fogyókúra rovatban, hogy ők anno hogyan csinálták... Mert gondolom azok a ribancok is kerülték a tesit, most meg hápognak, és a csodaszert keresik, szóval te amellett, hogy bolygót tévesztettél, még kategóriát is.
2011. márc. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért nálunk a zsiros puhány gyerekek 1-2 résznél meghalnak. pl: futás, korlát, kiszúrás,kézenállás,kötélmászás.
2011. márc. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
ha nincs bajod akkor ne keress kifogásokat, menjél tesizni! hidd el, egy kis testmozgás nem árt..aztán ha mindig ellógod, meg nem csinálod a feladatokat és ellustulsz, néhány 10 év múlva meg szenvedhetsz a fogyókúrával, mert ugye mozogni sem szeretnénk, mert az fárasztó, meg azért husisabbak sem szeretnénk lenni, mert az sem tetszik..amig fiatal vagy addig mozogj, és örülj neki, hogy van lehetőséged ilyesfajta testmozgásra az iskolán belül!
2011. márc. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

arra nem gondoltál:


Anya, gyógytesis akarok lenni?


De miért?


Semmi csak egy lusta disznó vagyok és nem akarpk mozogni!


ennyi!


Ilyen egyszerű

(ja és majd évek múlva ne sírj a fohyókúra rovatban hogy miért nem fogysz a káposztaleves diétától, meg a szerelem/szexben se hogy milyen szemetek a pasik hogy a cicababákra buknak zsírbálnák helyett (miközben neked is kockahas jön be/ vagy milyen szemetek a lányok hogy kockahas kell nekik nem egy sertés(miközben neked is cicababa kell

2011. márc. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, szívemből szóltál :D
2011. márc. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
örülök hogy nem csak engem zavar ez a mentalitás, kb a sport rovat az egyetlen ahol nem az megy hogy ápolják a másik pici lelkét meg ajnározzák a hülyeségét hanem tényleg hasznos válaszok jönnek
2011. márc. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Birom azokat az embereket, akik osztjak az eszt, hogy igy mozogni vagy ugy mozogni es, hogy ne keress kibuvokat, meg mennyire lusta vagy. Nem mindenki lusta, ezer lehetoseg van: piszkaljak,kinevetik, feszeng, stresszel es egy ido utan ez nem lesz jo. En ugyan ebben szenvedek de szerencsere a heten marcsak holnap kell tesiznem utcso oraban. 9-es vagyok szoval hamarosan vege a szenvedesnek, meg elmegy a gyerek jovore aki miatt stresszelek, de mindig is utaltam a tesit szoval nem tudom mennyire fog segiteni xd
2018. febr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!