Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért jó az sok 14-16 éves...

Miért jó az sok 14-16 éves lánynak, hogy holt részegen riszálja a fenekét egy diszkóban?

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert terhesek!Kinek kellenek ezek...
2010. jún. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mert nagymenőnek érzik magukat tőle

aztán egy hétig dicsekednek vele

és persze nem utolsó szempont h az ilyen lányok könnyen kaphatóak, tehát sokkal több "kapcsolattal" büszkélkedhetnek, amitől szintén nagylánynak érzik magukat.

16/L

2010. jún. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha módotokban áll, egyszer (!) próbáljátok ki... Módodban áll alatt nem csak azt értem, hogy ilyen helyeken tartósan részegnek maradni nem túl olcsó, hanem azt is, hogy pár megbízhatóbb, komolyabb keménylegényt nem árt vinni (ez megoldást jelenthet a pénzgondra is).


Akármilyen hihetetlen, a diszkók közönségének nagyon nagy része normális ember, legalábbis kevesebb defektes élet lesz ilyenből, mint a "zérószor riszáltam részegen" kategóriából. Nem népszerűsíteni akarom a hülyeséget (tényleg vannak ott is függők, de az is egy alaptermészet, diszkó nélkül is találna magának valamit), csak mielőtt teljesen belezuhannátok a fap!na sors mélységeibe, azért kukkantsátok meg becsülettel (!) belülről azt az oldalt, amit kritizáltok. "Becsülettel" alatt azt értem, hogy nem a korábbi akármilyen szemléleteden átszűrve, hanem csakis a pillanatnyi kiszabadulás miatt (ahogy az egészséges többség)

2010. jún. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:29


Ne védd a züllést!...

2010. jún. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja, bocs, akkor csak lagzin szabad jól érezni magunkat. Ha esetleg tetszik valami mostanság virágzó zenei stílus, akkor rohanni azonnal orvoshoz, mert belül van a baj. A túlzásoktól nyilván óvakodni kell, de egyszer érdemes kipróbálni a leseggülést minden következményével együtt. Persze van, aki nem azért született, hogy éljen, így aztán pontosan nulla alkalommal szeretne hibákat elkövetni, és csakis az erkölcs vezeti minden lépését. Humbug. Aki nem esett még kútba, az mennyire fog örülni az égnek?


Egyébként olvasás egyes, annyit írtam, hogy érdemes kipróbálni. Se azt nem írtam, hogy kell, se azt, hogy többször.

2010. jún. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igazat adok utolsó válaszolónak. Teljes mértékben. De mindenki másképp csinálja, szóval én maradok a bulizás mellett. Hozzáteszem téved, aki azt hiszi, hogy csak 2 fajta bulizási mód van. Van aki azt hiszi csak úgy lehet, hogy 100% józan maradsz és minden szabályt betartasz, nem táncolsz feltűnően, nem mutatkozol olyan társaságban, aki jobban elengedi magát, mert úúristen mit szólnak mások, stb. És ez a valaki azt hiszi hogy a másik bulizási lehetőség az, hogy csontrészegre iszod magad, esetleg füvezel, meg ilyenek, fűvel-fával összefekszel a discoban, rázod a segged mint egy ótvar r*banc, stb..

De ez egy nagy tévedés, és ezt az olyanok találják ki, akik nem szoktak bulizni.. Lehet normálisan is, mindent mértékkel. Néha becsúszhat az előbb említett 1. vagy 2. bulizási módszer is, az se gáz.. De egy idő után megtanulod hogyan kell mértéket tartani bármiben is, érted..

2010. jún. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Már szórakozni se lehet? Ha szeret inni, had piáljon. Szeret bäszni, had tegye. Te is azt csinálod amit szeretsz, kéne neked is valaki, aki beléd köt? Miért nem tudsz a magad dolgával törődni?
2010. jún. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mert faszra vágynak, ösztönlényej vunk, a baszás ma már nem tabu...basssszniiii
2010. jún. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!