Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook közösèg? Ez lenne?

Facebook közösèg? Ez lenne?

Figyelt kérdés

Sosem fogom megèrteni a facebook-ot .Nekem kissè más világ de nem is azèrt mert ez meg az megy rajta hanem mert ott a saját rokonom/barátom bejegyzèseit látom ès sokról míg nem volt facebook-om egy más kèpet alkottam róla.

Ti is csalódtatok ezekben?



2018. márc. 26. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ott mindenki kirakatban van.

Az életben általában szerényebb.

2018. márc. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Engem az taglózott le leginkább, amiko szembesültem azzal, hogy az emberek zöme mennyire iszonyatosan buta, és milyen borzalmas a helyesírásuk. Az emberek 99%-a esetében nem tudom felfogni, hogy ilyen helyesírással hogyan tudtak leérettségizni. Valószínűleg úgy, hogy a tanárok is ilyesmi színvonalon vannak, és nem is veszik észre a hibák zömét. Vagy...nem tudom.

A kegyelemdöfést az adta meg, amikor észrevettem, hogy a lány unokatesóm lájkolta Sarki Kata oldalát. Akkor végleg kiégtem.

2018. márc. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És igen, kimaradt egy betű, muhaha, van mibe belekötni :D
2018. márc. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Facebook egy nagyon jó hely ha sok idióta, buta embert akarsz látni. Mikor populáris lett, ott lett az igazi internetnek vége. Helyesírás csak egy dolog, de én kétlem hogy ezeknek az embereknek van egyáltalán saját gondolata.
2018. márc. 26. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenki egy hülye reboot azon az oldalon . Megosztasz mindent magadról amit mások néznek engem kiakaszt. Főleg az hogy a hekkerek bármit kikutatnak rajtad adatok ilyesmi . Sőt facebook úrnak zuckerbergnek ez pénzt hoz hogy te felmész . Szopkálja már a billiokat már 1 milliárdos ember tömeget ragadva. Hagyjuk azt aa szar kupak oldalt . Jobb oldala van a közösségi életnek . Ennyi a facebook. Protkó agyú emberiség használja ezt.
2018. márc. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!