Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok egész éjjel...

Hogyan tudok egész éjjel fentmaradni? (vizsga miatt)

Figyelt kérdés
segííítség, holnap vizsgázok és semmit nem tudok, muszáj lenne egész éjjel fentmaradnom, de álmos vagyok!!
2010. jún. 11. 01:52
 1/4 anonim válasza:
Megpróbálhatnál éjjelnappaliban venni egy energiaitalt, ha van a közelben. Esetleg kávéval is próbálkozhatsz. Plusz tudom javasolni az óránként pár perc tornázást, nekem kicsit segíteni szokott. Hajrá!
2010. jún. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mongyuk ha nem a gép elött ülnél, hanem tanulnál.....

meg igyál sok kávét.

2010. jún. 11. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom már későn válaszolok, de mikor kiírtad, én is tanultam :)... Azért leírom az én technikáimat.

Kávé. 2-3 csészénél többet ne igyál egy éjjel, és egyél is mellé, különben rosszul lehetsz, de jól fenn tart. Félóránként "pihenés", egy kis torna, séta.

Egy idő után ösztönösen úgy érzed, hogy muszáj lefeküdnöd csak pár percre, de ne tedd, mert 2 másodperc alatt elalszol, és órákig nem tudsz felkelni. Ha rád jön ez az érzés, akkor mászkálj egy kicsit, egyél-igyál, ha lány vagyok, akkor pihenésképp csináld meg a hajad, vagy valami (tegnap előtt éjjel hajat göndörítettem, mikor rám jött a hulla álmosság, mire végeztem, tudtam folytatni a tanulást :D:D).

Kéz- és lábtörést :)

2010. jún. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

milyen vizsga, érettségi?

Mért kell attól félni...bemész azt tolod a hülyeséget, úgyis átrugdosnak ha már addig eljutottál.

2010. jún. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!