Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok Harry Potterb...

Szerelmes vagyok Harry Potterbe, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Annyira cuki meg jóképű.

Lányok, veletek is volt már ilyen? :D



2018. márc. 28. 21:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%
Utolsón szakadok XD. Mindenképp olvasd el. Egyrészt azért, mert az 5.-6. rész után már legkevésbé sem leszel szerelmes belé, másrészt meg biztos nem fogod megbánni, rohadt jó könyv. Na és vannak még jól kidolgozott cuki karakterek akikbe szerelmes lehetsz.
2018. márc. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Kajak érdemes elolvasni. Már csak azért is, mert olyan mellékes dolgokat is megtudsz, hogy Harrynek zöld a szeme.

(És persze ott van még a MAJOM, Winky, Bumfolt, a Tekergők, a Szent Mungó, Neville szülei, Remus és Tonks, Bill és Fleur, Mamamaci, és a törptelenítés. És még sok más.)

2018. márc. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

9-es! Ez nagyon jó volt! Jót nevettem! XDXDXD


Amúgy tényleg érdemes elolvasni könyvben is a történetet, a filmből azért hiányoznak dolgok. (Főleg a 4. résztől kezdve, ahol felpuffadtak a könyvek, de ha jól emlékszem már a 3. fimből se jön le egyértelműen, hogy pl. kik a tekergők, akik a térképet készítették. Úgy rémlik, csak a könyvben van rendesen kifejtve...) Valamint a "Kis túlélő" iránti rajongásod, (aki csak alkalom adtán használja a fejét...) is nagy eséllyel alább hagy, ha végigolvasod a "vágatlan verziót"... Most kicsit gonosz voltam mert jó, amúgy nomrális sráca a Harry, csak néha engem nagyon igegesített a hülyesége...

2018. márc. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Oké, ahogy látom a véleményeiteket, jó a könyv. Már régebben is terveztem, hogy elolvasom de mostmár tuti elkezdem.

Amúgy az nagyon furi, hogy a filmben kék a szeme a könyvben meg zöld 😮

Na mindegy, az biztos, hogy nem szokott általában a könyv ugyanolyan lenni mint a film 😁

2018. márc. 31. 17:11
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp olvasd el a könyveket!

Szenvedélyes HP-rajongóként, aki a papír-tinta verzióval kezdte, nekem az első kettő kivételével az összes film egy kalap kaki volt nevetséges bakikkal és lényeges részek kihagyásával/átírásával. Az utolsó (a Halál ereklyéi 2) meg egyenesen egy vicc.

Amúgy egyáltalán nem biztos, hogy meg fogod utálni Harryt. Tény, hogy nem egy 11-12 éves kissrácról fogsz olvasni az utolsó könyvekben, hanem egy olyan karakterről, akinek túl korán kellett felnőnie és kamaszként véghezvinnie olyan tetteket, amik még Dumbledore-nak is kihívások lennének. És igen, eközben elkövetett rengeteg hibát is, de ki az, aki tökéletes? Pont azért lett jó szerintem Harry figurája, mert nem egy tökéletes, hiperszuper képességű, halál szorgalmas és megfontolt hősnek lett megírva, hanem esendőnek. A (közel) tökéletes hősnek meg ott van Hermione:) (akit amúgy szintén imádok, még mielőtt valaki félreértene)

2018. márc. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Igen, sejtettem, hogy van akinek ez bejön...ílés kérdése végül is. Szerintem Rowling egyik karaktere se tökéletes, mind esendő emberek a maguk módján. Nekem ezzel nincs is bajom, egyszerűen számomra már néha túl sok vol Harry. (pl. az 5 könyvben, szerintem szimplán csak hülye...nem kell egyetérteni, ez csak az én véleményem) Amúgy én nem utálom Harry-t, csak mondjuk úgy, nincs a Top 3 kedvenc karaktereim között, de pl. Ronnál, (őt se utálom)gondolatban feljebb helyezkedik el és azért szúrkoltam neki, hogy ne haljon meg egy-egy kalandja során.
2018. márc. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Akkor vetálytársad akadt:)
2018. ápr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha úgy voltál szerelmes belé, hogy még el se kezdted olvasni, akkor lehet, hogy nem is belé, hanem Daniel Radcliffe-be szerettél bele, nem? :)
2018. ápr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
60%
szerintem ülj vissza a Minimax elé csaje majd kinővöd
2018. ápr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!