Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Esetleg valakinek van valami...

Engound kérdése:

Esetleg valakinek van valami tanácsa? Vettem egy bmwe E36 320i autót, az autó 1évet de működik, és hallottam vegyes vélemenyeket.

Figyelt kérdés
Van aki azt mondja hogy elkellene vinni hengerfej felújításra mert az olaj lehet tönkre tette a hengerfejet (magasfordulaton van hogy füstöl az autó) de volt olyan személy is aki azt mondta hogy elég lenne az uj tömítés és uj olaj mert lehet hogy csak az olaj öregedett el vagy a tömítés.. van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztala vagy esetleg valami tanácsa mi lenne a helyes döntés?

2018. márc. 29. 08:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Szóval az a probléma hogy füstől?

Hol füstől? Motortérben? Utastérben? Hátul?


Amúgy a legjobb lenne ha elvinnéd egy szerelőhöz, mert itt összi-vissza tippelhetünk neked mindenféle hülyeséget. Aztán ha problémát beazonosítani sem megy akkor megcsinálni még annyira se fog.

Vidd el szervízbe. Ha az elött mindenképp tippeket akarsz akkor meg szerintem képpel és videóval tedd ki E36-os facebook csoportokba. Nekem is e36 van, és én is tag vagyok ilyen csoportokban. Hidd el, segìtőkészek az emberek. És ott precízebb választ tudnak adni, főleg ha raksz fel videót.

2018. márc. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!