Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van valakinek tapsztalata...

Kovács Csaba Tamás kérdése:

Van valakinek tapsztalata Fiat Panda-ról? Szeretnék Fiat Panda tapasztalatokat és véleményeket kérni. ilyen kisautót szeretnék venni. Köszönöm előre is.

Figyelt kérdés

2017. máj. 16. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy borzasztóan pici auto kivul belül!A puntobol mar jol ismert harmat gyenge motorokkal!Előnye hogy szög egyszerű technika filléres fentartassal,de ennyi!Egyedül a 100lovas verziotol lehet egy kis elmenyt varni!De ne legyenek illuzioid!Az sem egy sport gép!Sőt még csak nem is sportos!
2017. máj. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

igen valóban kicsi de én sem vagyok nagy, a fenntertása meg a mérete miatt gondoltam erre.

minden napi használatra egy 55 éves embernek.

2017. máj. 16. 14:34
 3/9 anonim ***** válasza:
És melyik Pandára gondolsz? Évjáratban.
2017. máj. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Minden napi hasznalatra teljesen jó főleg városban!
2017. máj. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4-5 éves
2017. máj. 16. 18:02
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy 2007-es és egy 2016-os Pandával volt kb 2x 1000 KM tapasztalatom.


Rettentő kicsi, kívül belül és gyenge. Egy kategóriánál drágább a Suzuki Wangon R-nél de kissebb és lassabb. Maga a váltó elhelyezése is szörnyű, a lábtérből rengeteget elvesz (eleve nincs sok hely.


A 2016-os Panda még rosszabb. Igyekszik a gép spórolósan menni, így az elektoromos gázpedál nem lineáris illetve konstans mintha gyro lenne benne és igyekezne felülírni a lábad. Viszont tényleg spórolós 5.8 vegyesfogyasztás.


Inkább Wagon R-t vegyél.

2017. jún. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Első tulaja vagyok egy 12 éves Pandának . 111000 ezer km . és 12 év = nulla meghibásodás . Nagyon patent autó , akinek nem nagy kombi vagy limuzin kell annak tökéletes . Persze , ha használtat veszel ne a legolcsóbb lepukkant autót keresd . Lehetőleg első és nem fiatal és nem hölgy tulajtól , garázsból , vidékről .
2018. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok , jelenleg 158000 km meghibásodás nélkül ! Fiat Panda Actual 2005 ös évjárat . A javasolt karbantartások elvégezve rendesen és meghálálja a gép . Ez a fapados autó , nincs ami elromolhatna benne . 4 henger 1100 ccm .
2019. okt. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
gyenge mint minden olasz autó, viszont nagyon jó a city szervó kormánya kb kisujjamal tekerem az az egy tetszik de amúgy japán autót vegyél
2021. febr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!