Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Velem van a baj vagy más is...

Velem van a baj vagy más is hasonló módon áll hozzá? Többi lent.

Figyelt kérdés
Kifejezetten zavaró tud lenni számomra mikor jó étvággyal eszem de mások ezt nem tartják tiszteletben és beszéltetni akarnak. Alapból úgy neveltek hogy evés közben nincs duma, hogyan tudnám udvariasan jelezni hogy hagyjanak enni? Nagyon kényelmetlen főleg mikor sietnem kell az evéssel mert szorít az idő. Csak énszerintem bunkóság megzavarni valakit étkezés közben?

2018. márc. 29. 15:37
 1/3 anonim válasza:
Ha beszéltetnek, mondd meg hogy hagyják abba, ha pedig folytatják, ne szólalj meg, és meg fogják unni a piszkálást
2018. márc. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem is igy neveltek. Ezert ha beszeltetnek is sem eresztem bolere a mondandomat sot visszaveszek. Ebbol mindenki ert. Nem kell annyira hasonulnod! Nyugodtan cselekedj ugy ahogy neked jo. Vagy ne egyel egyutt olyannal aki folyamatosan dumalni akar. Ha meg nem tudod elkerulnj TANULJ MEG elfogadni. Ez a tulajdonsag a legnagyobb tulelo keszlet. Hirtelen nem fogsz annyi ember miatt gyuloletes erzesben forogni mert te magad irtod ki magadbol. ;) hajra
2018. márc. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem ez konkrétan nem zavar, ha nem folyamatos beszélésről van szó, és az illető megvárja, amíg az adott falatot lenyelem.

Az viszont nagyon idegesít, amikor az iskolában végre van egy szünetem, amikor nem kell sehová rohangálni, elkezdek enni, és valaki odajön és kérdez valamit, amire nem tudok bólogatással vagy máshogy beszéd nélkül válaszolni, kajáva teli szájjal meg nyilván nem fogok, és nem várja meg, hogy megrágjam és lenyeljem ami a számban van hanem néz rám megállás nélkül. És amikor nem kap azonnal választ, elkezdi flegmán, hogy “az jó” meg “köszi a választ”.

Az ilyenek például nagyon lehoznak az életről.

2018. márc. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!