Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Oltári csajokban meghal a...

Az Oltári csajokban meghal a Márk?

Figyelt kérdés
Aki nézi, mi a véleménye erről? Én konkrétan teljesen lesokkoltam, amikor berobbant a szalon. Remegtem, mint a nyárfalevél... Még mindig furán érzem magam, pedig csak egy karakter, de ez borzalmas...

2018. márc. 30. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyugtasd magad azzal, hogy a színész nem halt meg, csak a karakter akit játszott. ;)

Ettől drámai a sorozat gondolom.

2018. márc. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Spoiler!!!!!!!!



Ha nézted a mait akkor kiderült.

Sajnos meghalt de ennek így kellett történnie bár jobb lett volna ha nem hal meg.

2018. márc. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy vagytok vele

De szerintem rohadt kegyetlen hogy meghalt Márk az utolsó részben

2018. márc. 31. 10:28
 4/7 anonim válasza:
Szerintem is igazságtalan. Ráadásul el sem búcsúztatták rendesen. Többet érdemelt volna ez a karakter.. azt is a Karolától tudtuk meg, hogy eltemették! Ráadásul a legelső részben Hajni boldog, hogy a Márk megkéri a kezét. Az utolsó részben Hajni boldog, mert hozzámegy Márk legjobb barátjához, Márk pedig meghal. Hát mi ez?!?! Plussz Angéla az egész sorozat alatt azért küzdött, hogy legyen egy saját szalona, aztán később azért, hogy együtt lehessen a Márkkal, és erre a legvégén semmie nincs.. nagyon összecsapott lett az utolsó rész szerintem.
2018. márc. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az utolsó rész tényleg elég elcsépelt és van egy csomó megválaszolatlan kérdés, de Márkot azért kellett megölni, hogy Angélának legyen miért megváltoznia... Bár azzal, hogy terhes lett egy picit ellensúlyozták.
2018. ápr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez! 😥😥 Értem én, hogy Angéla karaktere szempontjából lehet, hogy így volt tanulságos vagy nem tudom, hogy pontosan mit skartak ezzel elérni az írók, de szerintem a sorozat könnyed jellegéhez ez a befejezés egyszerűen nem volt méltó meg amúgy sem. Angéla és Már megérdemelték volna, hogy együtt lehessenek sokáig és iszonyat mérges voltam erre az egészre, pedig tényleg csak egy sorozat, ettől függetlenül viszont tényleg felkavaró. És nem olyan módon felkavaró, mint az operák vagy a tragédiák, hogy a végén helyre állnak az értékek, katarzis van, hanem egyszerűen az, hogy tényleg igazságtalan volt ez így. Egyszerűen most belegondolok, hogy hátom hónappal Márk halála után mindenki milyen boldog volt Hajni és Jani esküvőjén...ahogy előttem is írták, ez a karakter többet érdemelt volna. Angéla és ő voltakna kedvenceim. Nem tudom, hogy ezzel miért kellett eldúrni, ráadásul szegény Nono. Hülyeség volt szerintem a szálaknak ez a fajta elvartása, tényleg nem méltó.
2018. ápr. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem túl sok mindent zsúfoltak be abba a részbe, legalább akkor még párat csinálhattak volna. Én nagyon sajnáltam hogy meghalt Márk, személy szerint majdnem sírtam :c
2018. dec. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!