Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátod mondani ilyen animét?...

Tudnátod mondani ilyen animét? A többi lent

Figyelt kérdés
Olyan animét szeretnék amiben fiú a főszereplő és valamilyen varázs ereje legyen. De még ő se tudja elöször. Sok lány vegye körül őt és iskolába játszodjon légyszi. A válaszokat előre is köszi

2018. márc. 31. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Noragami
2018. márc. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Jöhet még
2018. márc. 31. 11:37
 3/5 anonim válasza:

Code Geass: Hangyaku no Lelouch (ebben csak késöbb kapja meg az erejét, addig átlag ember, de ha jol rémlik akkor az első rész végére már megkapja)

Boku no Hero Academia (ebben az animében sokat erölködik amig megkapja az erejét, valahol az első évadban)

Trinity Seven (ez kb olyan amilyent te kértél)

Charlotte (ebben csak 1 lány van, a szerelme a föszerelőnek)

highschool dxd (ez estleg, ebben az animében mindenkine varázsereje van csak a föszereplőnek késöbb lesz és valamivel azután kiderul hogy küloonleges ereje is van. Itt rengeteg lány veszi öt körül)


Remélem tudtam segiteni és adtam egy pár ötletet.

UI:Kevés olyan anime van ami ezekenk a kritériumoknak teljesen megfelel, de rengeteg olyan van amiben az elejétöl megvan az ereje és pont olyan amient szertnél.

2018. ápr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Zankyou no Terror
2018. ápr. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat a z utolso kettött láttam már köszi
2018. ápr. 2. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!