Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátnőmell 5 hónapja...

A barátnőmell 5 hónapja vagyok együtt de még mindig beszél nekem az exeirol és nekem ez rosszul esik mikor mondom neki hogy váltsunk témát egyből az jön hogy én nem szeretem mert nem hallgatom végig! Mitt tegyek?

Figyelt kérdés

2018. márc. 31. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Kezdj neki te is mesélni az exeidről. Hogy az egyiknek mekkora mellei voltak, a másik milyen bátran szopott és mindig lenyelte, a harmadik így, a negyedik úgy.


Jobb esetben megérti, miért zavar téged. Rosszabb esetben (vagy ez a jobb?) megtudja, mit csinál rosszul. Extrém esetben nem ismeri fel az összefüggést - ez azt jelenti, hogy túl sötét, hagyd a csipába amíg nem késő.

2018. márc. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem birod szakíts vele és kész. Elég sötét csaj lehet és nem a bőrére gondolok.
2018. márc. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szántóvető ***** válasza:
miket mesél róluk?a pozitív tulajdonságaikat emlegeti?
2018. márc. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogy milyen jó volt velük mien joll csókolt meg hasonlók
2018. márc. 31. 15:46
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress egy másik barátnőt aki veled foglalkozik.
2018. ápr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
En visszakuldenem ot az exekhez.
2018. jún. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Én biztos, hogy nem hallgatnám a tapintatlan monológjait. Menjen akkor vissza hozzájuk. Küldd el a francba.
2020. aug. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!