Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Taekook szerintetek valódi?

Taekook szerintetek valódi?

Figyelt kérdés

Csupán érdekel, ki és mégis hogyan vélekedik erről, ugyanis szerintem rengeteg bizonyíték utal rá. Kevés véleményt olvastam, tehát jöhet dögivel, bármit is gondoltok. :33 (persze ha csak kötözködni jön ide valaki, akkor el is mehet, az én dolgom, hogy mi érdekel, mi foglalkoztat)


Értem én, hogy Koreában egészen másképp működnek a kapcsolatok meg eleve az, hogy bandán belül a közvetlenség is természetes (pl, hogy alvás közben átkarolják egymást). Viszont kérdem én, mióta tartozik bele a barátság zónába az, ahogy JK néz Taehyungra avagy fordítva? Miért is birizgálják egymás haját, nyakát, vállát, combját és a legfőbb, hogy JK miért engedi egyedül V-nek? Szerintem igazán érdekes, ahogy viselkednek, szerintetek? ^^



2018. ápr. 1. 09:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy együtt vannak e vagy sem, de szerintem nagyon cukik lennének. Bár én mindenkit shippelek mindenkivel.xD
2018. ápr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Èn személy szerint shippelem őket nagyon és ahogy mondtad rengeteg bizonyíték utal arra hogy lehet hogy van köztük valami.Nem lehet tudni biztosra hogy ez valamiféle romantikus kapcsolat vagy sem.Az biztos hogy a kettejük kapcsolata elèg szoros ès lehet ez azért is van mert Jk V-nek köszönhetően nyílt meg ennyire.Én szeretném azt mondani hogy valódi romantikus kapcsolat szinten is de ezt nem lehet biztosra mondani.


És az is igaz hogy koreában ez még nem annyira elfogadott de kezdenek javulni a körülmények.Hiszen mostmár nálunk is van egy meleg idol (Holland) ami szerintem elképesztő.

2018. ápr. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szóval az normális ha ölelkezve alszanak el, de az már gyanús, ha egymásra néznek?


Szerintem csak barátok, erősen kétlem, hogy bárki bárkivel is romantikus kapcsolatban legyen a csapaton belül. Bírom őket együtt, ne értsetek félre, én is megmosolygom a taekook pillanatokat, de ne essünk át a ló túloldalára.


Talán azért vannak ennyire közel egymáshoz mert mindketten maknae-k? Jójó, ott van Jimin is, nem véletlen létezik a taekookmin ship is lol

2018. ápr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi kommenteket~

Öhm, nem csupán egymásra néznek, hanem, hogy miképpen és milyen édesen. Btw állítólag alvásnál J-hope takaróként kezeli Jungkookot, tehát ezért nem gyanús és sokkal bensőségesebbnek gondolom inkább a szemeiken kivetült érzelmeket. JK egyszer el is felejtett tapsolni, annyira elmélyült V arcának bámulásában. ^^ Valamint lenne még itt több példa is, elég ha az ember megnéz pár videót.

Szerintem nem estem a ló túloldalára,csak egy kérdés volt, nem kijelentettem :'D

2018. ápr. 2. 21:30
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs közöttük romantikus kapcsolat, szimplán nagyon közel állnak egymáshoz. Emellett Taehyung hihetetlenül nyitott, és közvetlen személy, gondolom ez átragadhatott Jungkookra is:D A pillantásokra meg sok minden magyarázat lehet: csodálta, vagy lehet arra gondolt, hogy még egy ilyen idiótát a világ a hátán nem hordott.

Természetesen ha igazi lenne se zavarna, nem is érdekelne, mármint ő dolguk, felesleges találgatni.

2018. ápr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak nagyon baráti/testvéri kötődés van köztük,illetve korban közel állnak egymáshoz. Nem hiszem, hogy a valóságban bármelyik tagot gyengéd szálak fűznék a másikhoz.

Annyi videót láttam már, nekem ezek a megnyilvánulások (amiket leírtál) természetesek,még jókat is nevetek rajta,tök cukik,néha mondom is a tesómnak:Nézd,mint a kis makimajmok. XD.Taehyung meg szeret mindent tapogatni, ami jó selymes, és puha,lehet JK pont ilyen. XD

Egyébként Taekook shipper vagyok én is, ficikből, és yaoikból elsőre ezeket olvasom el.

De jó volt a kérdésed, mert sokan vagyunk, és más-más szemszögből látjuk a dolgokat,és ez így érdekes.

2018. ápr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Istenem, látszik, hogy nem láttál még fiúkat bohóckodni. A mi osztályunkban a kolisok rendszeresen ezt csinálják egymással. Múltkor például ott ültek előttem ketten és teljesen öntudatlanul nyomkodta az egyik a másiknak a seggét, miközben figyelt a tanárra :) Ezeket nem kell komolyan venni, szimplán idióták, lehet hogy csak egy inside joke amit esetleg mi nem értünk, meg már megszokták egymást. Együtt laknak évek óta. Ez semmire nem bizonyíték, maximum arra, hogy milyen közeli BARÁTOK. Szinte testvérek.
2018. ápr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Jimin is rácsapott már Kookie fenekére és V is a Jiminére,Yoongi és Hoseok ég és föld mégis milyen cukik,Jin és Namjoon úgy szintén,viszont ez még nem azt jelenti hogy melegek lennének,ameddig ez nincs bejelentve nyilvánosan fölösleges ilyesmin agyalni:)
2018. nov. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%

Kedves kérdező !

Szerintem Te egyáltalán nem érted,hogy működnek a dolgok Koreában.


Mindaz amit csinálnak csak fanservice,ezt már nagyon sokszor megvitattuk itt is,de valahogy nem akarjátok megérteni.Pont az ilyen tinilányok miatt színészkedik mint Ti vagytok,ebből adódóan sok kívülálló aki nem hallgat kpop-ot vagy aki hallgat is azt feltételezni a fiúkról,hogy melegek.


Ne csak a 18+-os yaoi fanfiction-öket olvassátok,hanem valami értelmeset is,nem egy oldalon átrágták ezt a témát a lehető legrészletesebben,de ahelyett,hogy utánanéznétek beképzeltek magatoknak mindenféle hülyeséget,mert az egyik tag ránézett a másikra,vagy esetleg megfogták egymás kezét stb...


Ezek után pedig jönnek a jól ismert "XY IS REAL" videó összeállítások,amikben kb. 2-3 másodperces incidenseket tekinthetünk meg,ezeket olyan fanok állítsák össze akiknek nincs jobb dolguk mint Vkook-ot shippelni.


Hiába mondják sokan,hogy ez a shippelés egy játék,szórakozás,nem szép dolog két ember beállítottságával játszadozni vagy megkérdőjelezni azt.


Kíváncsi volnék,ha rólatok azt állítanák,hogy a saját nemetekhez vonzódtok mit mondanátok,biztosan nem tetszene egyikőtöknek sem.


Koreában nagyon sok az elkülönített iskola,sok fiatal sokáig azt sem tudja mi köze az ellenkező nemhez,így magától értetődő,hogy máshogy is közelednek egymás felé.

Ami a tagok közt van nevezhető egyfajta bromance-nak is,ez röviden szoros barátságot jelent heteroszexuális férfiak között.


Minden amellett szól,hogy ne legyünk ilyen szűk látókörűek,kicsit olvassunk a dolgok után és aztán próbáljunk véleményt alkotni.

Megjegyezném ezzel nem volt szándékomban senki sem megbántani,ez csak az én véleményem.

2018. dec. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
56%

Szia/sztok!


(taekook shipper vagyok, ha akarod, vedd figyelembe:))


Tudom, már két éves a kérdés, de úgy éreztem, semmiképpen sem hagyhatom ki, hogy megválaszoljam... Vagyis, elmondjam az ÉN véleményem erről! :D


A kérdésre szerintem nem lehet pontos választ adni. Hiába mondja valaki azt, hogy ez a ship biztos nem valódi, mert blablabla, vagy ez a ship 100%, hogy real, mert blablabla, ugyanis, amíg ők nem mondanak semmit, addig mindenki csak feltételezni/tippelni tud.


Érintkezés:


De ahogy a kérdező is mondta, vannak nagyon~ érdekes dolgok és itt most NEM az ölelkezésre, együtt alvásra, stb.-re gondolok. Mivel jómagam is egy olyan ember vagyok, akinek szüksége van az érintkezésre, sőt igényli is, ezért teljesen meg tudom érteni TaeHyung cselekedeteit. Én még a combfogdosásba se látok bele sok mindent, ugyanis én is csináltam már ilyet a barátaimmal szórakozásból, viszont meg kell említenem, hogy van pár érdekes/bensőséges pillanatuk és hogy kookie nem egy nagyon érintkezős ember. :)


Nézés:


Kérdem én: MIÓTA NÉZNEK ÚGY EGYMÁSRA A BARÁTOK??! Jó, nyílván tisztelik és szeretik egymást, a bandatagok olyanok egymásnak, mint egy család; ez tiszta sor! De akkor is... én egyszer sem néztem még barátomra úgy, ahogy a taekook néha teszi egymással. :) És ha jól tudom, a dispatch egyszer még erről posztolt is.


Analysis videók:


Meg aztán... nem szabad minden analysis videót leszólni, vagy a jól ismert: "csak több mindent lát bele a dologba, mint ami"-t mondani. Persze, van igazság alapja a #9 válaszolónak abban, hogy csak két másodperc az egész és még homályos is a jelenet, DE AZÉRT A TAEKOOK VALÓDI!4! (a mondat utolsó része irónia:)) Sajnos a legtöbb analysis videó csak pixeles képkockákból áll és/vagy egy egyszerű ölelkezés az egész...


Fanservise:


Én azt vettem észre, hogy pont nem a taekook a fanservise királya, ellenben... mindegy. De persze van jó pár taekook pillanat, ami eléggé fanservise gyanús, viszont kétlem, hogy minden jelenetüket megjátszották volna :) (túl sokszor használom ezt a jelet, tudom ><)


Egy pár videó:


És akkor egy pár analysis videó, amit érdemes megtekinteni, de nem muszáj.


https://www.youtube.com/watch?v=yLRxeJ0wxqs&list=LLru0JdTvDh..


(Ez egy orosz videó, de van hozzá angol felirat. Ebben nem felvetések, 'mi van, ha"-k vannak, hanem kőkemény tények. Őszintén szólva, ez a kedvencem :3)


https://www.youtube.com/watch?v=rYc_ZT0qCL8&list=LLru0JdTvDh..


(Ennek inni lehet a szavait, és kitér a leveles ügyre is!)


https://www.youtube.com/watch?v=ui_Q1t2NPUA&list=LLru0JdTvDh..


(Elég annyit mondanom, hogy date, ugye? :”))


https://www.youtube.com/watch?v=oj6GKR-r07M&list=LLru0JdTvDh..


(Ez inkább egy teória, de lehet valóság alapja:))



Szóval, én nem mondom biztosra, hogy a taekook igazi, de azt sem mondom tutira, hogy csak barátok és semmi többek; ezt mindenki döntse el magában! De a legvégén úgyis az fog számítani, hogy boldogok-e. Én nem erőszakolom rájuk, hogy járjanak egymással, sőt, ha kiderülne, hogy járnak valakivel - mindegy kivel -, én azon emberek között lennék, akik mindennél jobban örülnének nekik :)


Köszönöm a figyelmet!

Üdv, ismeretlen

2020. ápr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!