Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem sokára lesz egy versmondó...

Nem sokára lesz egy versmondó verseny és még nincs versem. Ha valaki esetleg tud egy jót azt nagyon megköszönném?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok 6.osztályos lehet komoly vagy akár vicces is. Ha valakinek van ötlete legyen szíves hogy irj ég mert ezt nem sokára meg kell tanulnom

#Szavalóversny
2018. ápr. 2. 10:31
 1/3 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2018. ápr. 2. 10:33
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

Hűha! Ezzel a helyesírással, s ilyen hibás szerkezetű mondatokkal?

Ettől függetlenül erre szinte képtelenség válaszolni. A tananyagból válasszunk neked, vagy valami mást? Rövidet vagy inkább hosszabbat? Klasszikus vagy modernt?


Én nagyon szeretem Petőfitől a Szeptember végén című költeményt.

Voltál már szerelmes? Ha igen, s ezt választod, akkor arra figyelj, hogy ez nem egy szomorú vers. Nem korai halálát jósoljak meg, mint ahogyan nekem úgy 5 évtizede tanították. Nászúton van a feleségével. Ez a vers évődés, szerelmi vallomás.


De Weöres Sándornak van sok gyermekverse. Nem gügyögős, hanem vidám-vicces, de igényes szöveg.

És rövidek.

2018. ápr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen találtam már
2018. ápr. 3. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!