Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapesti lakossági telefonkön...

Budapesti lakossági telefonkönyv az 1990-es években hány darabból állt? 1 vagy 2 nagy, vagy kerületenként volt elosztva?

Figyelt kérdés

Keresek néhány ismerőst, akik régen benne voltak a telefonkönyvben, így próbálnék Budapesti telefonkönyvet szerezni az 1990-es évek elejéről...

Csak azt nem tudom, hogy pontosan mit is keressek, mivel nem tudom hogy volt felosztva - láttam a neten olyat, ami 1 példányos, illetve A-K , L-Z-ig, illetve olyat is ami külön kerületre szól.


Amúgy vidéken élek, és az életemben nem volt még a kezemben Budapesti telefonkönyv, ezért nem tudom : )


2018. ápr. 2. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:

92es 1 kötet volt

94ben már 2


De írd be a Google-be : telefonkönyv évszám. És keress rá a képek között.

2018. ápr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Esetleg még oda írhatod a keresésbe, hogy Budapest
2018. ápr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!