Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem jött meg mi lehet az oka?

Nem jött meg mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Már kb egy hete meg kellet volna jönnie a menzeszemnek de nem jött meg...?lehet valami oka??ha igen mi??nő gyogyasznal még soha nem voltam mert meg fiatal vagyok...Olvastam valahol hogy antobiotikum szedése miatt is lehet hogy késik de kb 2hete hagytam abba az antobiotikum szedéset (fül probléma miatt szedtem)Valaki tud segiteni vagy valami tanács esetleg??

Bocsánat a helyesírásí hibákért

13/Lány



2018. ápr. 2. 11:49
 1/2 momoka 2002 válasza:
Ilyen fiatalon meg elofordul,hogy nem rendszeres, akkor van okod aggodni ha 2-3 even belul nem valik rendszeresse. Addig belefer.
2018. ápr. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nekem mind a mai napig késik, sőt néha van hogy ki is marad. 23 éves vagyok egyébként, a nőgyógyászom meg annyival nyugtázta, hogy hát ilyen van, arra figyeljek hogy időben babázzak le, mert később nehezebb lesz. Szóval 13 évesen ez még teljesen normális! :)
2018. ápr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!