Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni? (Többi lent)

Steaminpro12 kérdése:

Mit tudnék tenni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Most vagyok 9.-es.Nagyjából 2-3 hónapja költöztünk el az ország másik felébe.Ott hagytam mindenem(osztálytársak,iskola,barátok) l.Az előző iskolámba(a kettő iskola ugyan olyan nehézségű) 3-4-es tanuló voltam,de mióta itt vagyunk nagyon sokat rontottam (1-2.es..) A többi tantárgyat nagyjából kitudom javítani,de igazán csak egy tantárgyal van bajom..És ez a Matek.Az előző iskolámba is nagyon sokat küzdöttem vele..Mindig korepetálásra jártam,többször magántanárhoz is.A helyzet viszont itt rosszabb..A matek tanárom borzasztóan eltud keseríteni(hogy megbukok meg ,hogy nagyjából idiótának néz) amióta idejöttem kb 3 egyest kaptam matekból,és már gőzöm sincs mit tegyek..Úgy érzem totál tehetetlen vagyok,minden egyes nap ezen idegelem magam szinte már kedvem sincs bemenni az iskolába az miatt az egy tanár miatt..Szerintetek mit kéne tennem?

2018. ápr. 3. 00:38
 1/1 anonim válasza:

Beszélj a tanároddal és mond meg hogy szeretnél javítani, hidd el értékelni fogja.

Dolgozatra pedig készülj fel esetleg a tanár segítségével vagy a barátaid segítségével.

2018. ápr. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!