Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pszichológiával/viselkedéssel...

Pszichológiával/viselkedéssel kapcsolatos kérdés (azt hiszem) Mit jelenthet ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Adott a következő szituáció: Mondasz valakinek valamit amire az illető nem számít és láthatóan meglepődik azon amit mondasz és elmosolyodik, majd megismétli amit mondtál neki. Ez mit jelenthet? Ha jól emlékszem olvastam valahol, hogy ennek az ismétlésnek van valami jelentősége, de nem emlékszem rá hogy mi :(...

Egy kis kiegészítő információ: a két fél nem ismeri egymást csak látásból, először beszélnek egymással, valamint egy nő és egy férfi beszélgetéséről van szó :)

Bocsi ha buta/nyakatekert kérdést tettem fel, a válaszokat előre is köszönöm :)


2010. jún. 11. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
tudtommal akkor kérdeznek vissza, amikor gondolkoznia kell a válaszon, mert amíg visszakérdez, időt nyer
2010. jún. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Nem kérdeztem hanem kijelentettem, és amit mondtam azt ismételte meg, nem visszakérdezett :) köszi
2010. jún. 11. 18:38
 3/3 anonim ***** válasza:
sztem azzal is az időnyerés a cél. amíg a te szavaidat ismétli, van ideje kitalálni, mit mond utána:)
2010. jún. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!