Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot kérjek 12....

Milyen ajándékot kérjek 12. születésnapomra?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom. Az ajándékot álltalában nem kérjük, hanem kapunk valamit, és örülünk neki. Mégis a szüleim állandóan a ,,mit szeretnél idén?" kérdést vetik fel, de én sosem tudok rá válaszolni.

Smink és a hasonló dolgokat mellőzzük, nekem még nincs rá szükségem.

Nagyon érdekel a tánc, de ehhez a hobbimhoz semmit sem tudnék kérni...

Szeretek olvasni, de nem tudok választani a könyvek közül. A tipikud kamasz-panasz könyvekből elegem van, mind ugyanazt írja le.

Imádok a telefonomon lógni, de azon is inkább jobbnál jobb képeket készíteni a körülöttem lévő dolgokról, de a telefonom eléggé bénácska kamerával rendelkezik.

Igen, nehéz eset vagyok, mert nem lehet besorolni a tipikus tini ... közé!

Valaki tudna valamit ajánlani? A válaszokat köszönöm! 💖



2018. ápr. 3. 14:36
 1/2 anonim válasza:
Egy új jó kamerás telefon pl. Nokia vagy iphone esetleg LG...Tv-t is kérhetsz.Társast.Vagy egy ruhautalványt kérd azt hogy mennyetek el shoppingolni vagy mozizzatok.Egy napos bulit.Egy napot ahol mindent megnéztek amit szeretnél esetleg Menjetek el egy olyan helyre ahova mindig is elakartál menni p. Külföldre vagy egy kiállításra.Szerintem egy karaoké gép is tök jó lehet.
2018. ápr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hú! Ez mind-mind nagyon király ötlet! A telefonra tudnék gondolni, abból is LG-re! ☺ A kirándulás sem lenne rossz ötlet, főleg, hogy hétvégén lesz a szülinapom. Persze semmiképpen nem akarok nagyon mélyen belenyúlni a zsebükbe! A telefon lenne max. A nagyon drága. (Még várom a javaslatokat!) 💓
2018. ápr. 3. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!