Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik legjobb haverom nem...

Az egyik legjobb haverom nem köszöntött meg születésnapomra, tudom ezt nem lehet elvárni, de én anno ajándékot adtam neki. Tudtára adnátok hogy nem esett jól?

Figyelt kérdés
2015. febr. 6. 14:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem ajándékot vártam, csak egy szóbeli köszöntest
2015. febr. 6. 14:09
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Igen, elmondanám hoyg legalább egy e-képeslapnak vagy a legkisebb fáradtsággal járó Facebook köszöntésnek minimum örültem volna, ha már a nem barát ismerőseimnek eszembe jutottam....
2015. febr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond, egyszerűen van, aki nem figyeli az ilyesmit. A facebook köszöntés az számomra a legalja, az olyan, mintha csak azért szólna a másik, mert a rendszer jelezte. Nekem kint sincs a születésnapom fb-n, sőt, azt is letiltottam, hogy bárki írhasson az üzenőfalamra, így a névnapos képeslapokat is sikerült megelőzni, ki nem állhatom őket.
2015. febr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos én se tartok észbe születésnapokat, nem azért mert nem szeretem a másikat, hanem mert van 1000 millió más dolog, amivel nap mint nap foglalkoznom kell.

Ha ez megnyugtat, anyám születésnapját se tudom, az öcsémet szoktam felhívni, hogy melyik nap is van.

Szerintem kár ezen idegeskedned

2015. febr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!