Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudják, hogy Alfölsi...

Honnan tudják, hogy Alfölsi Robi erőszakos szex közben, (a többi lent)?

Figyelt kérdés
Én nagyon imádom őt és nem akarok a magán életébe turkálni, mert semmi közöm hozzá, természetesen. De NEM egy ember álítja itt és máshol, hogy verekszik, erőszakos szex közben. Ezt honnan veszik egy kitalálta a többi átvette? Vagy honnan veszik ezt? Nem egy ber szóval már érdekelne vam igazságalapja vagy nincs??

2018. ápr. 3. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Én itt, az oldalon meg nem "futottam" bele ebbe, de mashol sem igazan. Hol írnak ilyeneket?
2018. ápr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amúgy meg, az ismertséggel együtt jár, hogy vannak akik kedvelik, vannak akik nem és utóbbiak esetleg mocskolódnak, kitalálnak dolgokat. Ráadásul Alföldi, nem nagyon titkolja a politikai beállítottságát sem...
2018. ápr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves egyes írd be a gyakorikérdések keresőjébe, hogy Alföldi Róbert, olvass el egy-két random kérdésre a választ és találkozni fogsz olyannal, hogy Alföldi azt szereti ha verelednel az interneten megismert barátjával..
2018. ápr. 3. 21:53
 4/7 A kérdező kommentje:
*ha vereledve csinálják
2018. ápr. 3. 21:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Beírtam. Csak az első 20- 25 kérdésre adot valaszokat volt türelmem végigböngészni, de összesen 2 ilyen hozzászólást találtam. Azok sem igazán Alföldiről szóltak, inkább általában a homoszexuálisokról.
2018. ápr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én sajnos sok ilyet találtam, egy kicsit azokat is kérdezném akik ezeket irkálják.
2018. ápr. 5. 06:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Sokan tévesen azt hiszik hogy a homoszexuálisok erőszakosak szex közben

Illetve Alföldi megosztó személyiség az ilyen embereket szeretik mocskolni

2018. jún. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!