Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen brutális módszer...

Tényleg ilyen brutális módszert alkalmaztak?

Figyelt kérdés
Valahol halottam, hogy régen székrekedés ellen szappant használtak, úgy mint a végbélkúpot. Igaz ez? Mekkora darab szappant használtak? Nem brutális dolog? Nem fájt nekik? A sima kúp is kínzás, nem hogy a szappan. Nem is tudom, hogy a kisgyerekek hogy an bírjàk ki a felhelyezését.

2018. ápr. 3. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom, de az "Aranyeső Yuccában" c. Bud Spencer film "gyógyítás" jelenetében, ott a tuti gyógymód székrekedésre; petróleum és puskapor, elengedethetetlen a "gyógyszerbe"
2018. ápr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ez brutális módszer. Kis darab szappant megfaragtak kúpalakúra, és éppen úgy helyezték a baba végbelébe, mint ma pl. a glicerin kúpot. S mai kúpok sem kínzások, és nem is okoznak fájdalmat.
2018. ápr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Nem tűnik vmi emberségesnek, sztem a szappan marja a végbelet, sőt, valószínű. A síma kúp nem kínzás, az aranyér, meg a 40 fokos láz a kínzás, de kiírásod gondolatmenetéből gondolom, hogy ffi vagy.
2018. ápr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Régen a szappan nem illatanyag, kutyafülekivonat, E12345, random kémiai anyagok sora volt, hanem zsírból főzték.

A mai kúp is abból van.

2018. ápr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!