Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi Debrecenben egy héliumo...

Mennyi Debrecenben egy héliumos lufi?

Figyelt kérdés

Fotózáshoz kellenének, különböző színekben, méretekben.

Illetve van olyan hely ahol az általam vitt lufit fújják fel héliummal?



2018. ápr. 3. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Ha esetleg még nem késő a válaszom,mert már 7-e van:

A Bethlen utca 34 szám alatt lehet lufikat kapni,kimondottan lufibolt és lehet mindenféle lufit kapni ,felfújják héliummal és a vitt lufikat is felfújják. Ha ott veszed,a lufi árán kívűl a hélium egy olyan 30 cm átmérőjű lufiba olyan 350 forint körűl van ,ha viszel lufit nyílván csak a héliumot kell kifizetni.


Ismerem a tulajt amúgy,ennek van egy másik üzlete is a Malompark bevásárló központban is az 1 emeleten annak lufiplusz a neve,ugyan az a tulajdonosé a bolt oda is mehetsz.


Valamint még láttam lufis boltot a plázába és a kálvin téren is,őket nem ismerem,de biztos hasonlóan működnek.


Remélem segítettem.

2018. ápr. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Megérdeklődtem és vasárnap oda megyek lufit venni :D
2018. ápr. 12. 21:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincsmit.

Szívesen.

Viszont vasárnap csak a lufi plusz van nyitva 17 óráig a malomparkban,a Bethlen utcai nincs nyitva.

2018. ápr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!