Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Interneten vásárolnék, előreut...

Interneten vásárolnék, előreutalást kér. Ha valakinek esetleg van vele tapasztalata megosztaná?

Figyelt kérdés

angler.zsolt@gportal.hu címen hírdeti magát mindenhol, viszont egyetlen olyan helyen sem ahol lehetne kommentelni vagy akár csak véleményezni, így nagyon vonakodom attól, hogy előre utaljak

köszönöm előre is a segítséget



2018. ápr. 4. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Túl nagy a kockázata és túl sok a csaló az ilyen használt tárgyakat árusító piactereken. Az előre utalás sem védi a vevőt, mert simán elveszi a pénzed és nem reagál többet, eltűnik. Az utánvétel sem biztosítás, mivel küldhet neked ugyanúgy cipős dobozt benne fél téglával. A postás nem adja át amíg nem fizetsz, utána pedig neked kell bizonyítanod a rendőrségen hogy tényleg nem kaptál semmit, és nem csak te akarod lenyúlni ingyen a terméket (ő pedig tagadni fog mindent).


Bár nem jó tanács, de én elvből nem vennék ilyen helyekről, vagy csak személyes átvétellel, kipróbálás után.

2018. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen más szöveget írtam elsőre de közben rákerestem a címre . Te egy csaló hamisító szolgáltatást vennél , nem vagy különb a trógertől .
2018. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Néhány apróság

1. nem tűnik fel, hogy a név megtévesztésig hasonlít egy színész nevére?

2. nem tűnik fel, hogy egy ingyenes domaint használ?

3. nem tűnik fel, hogy a hirdető már a hirdetés megjelenítésével is bűncselekményt követ el?

4. nem zavar, hogy társtettes lennél, ha vásárolnál?

2018. ápr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rakerestem en is a címre és hát, izé... remelem, csak viccelsz, mert ha nem, akkor nagy a baj...
2018. ápr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

előreutalással? soha


szerintem nekem is küldj pénzt küldened félni nem kell jó lesz :)

2018. ápr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szia! Én több kommentelhető oldalával is találkoztam, az egyiknek bemásolom a linkjét. :


[link]

2018. jún. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Sziasztok, én megrendeltem az érettségit, átutaltam neki 25 ezer forintot, utána pedig a maradék 65-öt is.. közbe etetett a kamu dumákkal, azt állította, hogy küldi postán de azóta se láttam semmit belőle, és az emailre sem válaszol már.

Ne foglalkozzatok vele, átverés

2018. aug. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utaljatok csak . A lusta piti embereket veri át . Ki megy el a yardra azzal a dumával hogy csaló a tag mert rendeltem egy diplomát tőle de benyelte a lét előre utalással ...
2018. aug. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ezek csalók ráadásul álnéven van Angler zsolt ismetösöm rendelt töle bizonyítványt utalta a pénzt majd kipostázta a csomagot utánvételel úgye kifizete a maradék 78 ezer forintot es a csomagban papírok voltak. A másik csaló Horváth Péter ő úgyanez bizi @ stb ez tapasztalatból mondom.
2019. febr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!