Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van a TRITTICO nevű antidepresszánsról? Depresszióra és szorongásra írta fel az orvos, de nem tudom be merjem e venni, annyi mellékhatása van.

Figyelt kérdés
2018. márc. 21. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Én március elején kezdtem el szedni.

Hát. Egyelőre nem írok semmit, mert még szeretnék várni valamennyit, mielőtt véleményt alkotnék.

Mindenesetre azt mondom, vedd be nyugodtan, én egyáltalán nem tapasztaltam sok mellékhatást, sőt kellemesen meglepődtem, mert nagyon kevés volt.

2018. márc. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Megkérdezhetnem, hogy te mire szeded mióta tart, és milyen tüneteid vannak? Nekem lassan két hónapja jött ki egy nagyon erös pánikrohamom...elvileg az volt. Azóta még kb ötször volt ilyen erős. Viszont a köztes időben is teljesen erőtlen vagyok szédülök, erős gyomorgörcs ,mellkasi szúrás, nyomás ezek mind bal oldalon, légszomj, este forgolodok olyan mintha fekve nehezebben kapnék levegöt és ilyenkor érzek erős szívdobogást is. Ez mind lehet a szorongástól??
2018. ápr. 23. 15:53
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Major depresszióra szedtem, de mivel alig segített, kb. egy hónap után kénytelen voltam váltani.

Hát, tipikusan a depresszió tüneteit produkáltam, néhány éve kezdtem el antidepresszánsokat szedni, amik sokáig csodálatosan működtek, csak aztán visszatértek a problémáim (most nem fogom részletezni a miérteket, nem titok, nem azért, csupán elég komplikált és hosszú lenne leírni), közben pszichiátert is váltottam, aki a Trittico-t ajánlotta nekem legelőször.

De kérdező, a tünetek, amiket leírtál, gyógyszer szedése mellett jelentkeznek? Mert akkor okvetlenül menj vissza az orvosodhoz, és cseréljétek le. És igen, ezt mind okozhatja a szorongás.

Mielőbbi jobbulást kívánok!

2018. ápr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

En két napig szedtem, majdnem meghaltak tőle, szívdobogás, nyugtalanság, egyik sem jo.

Most valdoxant szedtem de semmit nem ér.

2021. jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!