Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vágassam le a hajam?

Vágassam le a hajam?

Figyelt kérdés
Lány vagyok. Tavaly nyár végén kezdtem növeszteni a hajam, mert sokan azt hittek fiú vagyok a rövid hajam miatt. Szerettem a rövid hajat és most hogy növesztem mindig zavar és nemtudok semmit csinálni vele. Folyton a szemembelóg nemtudom össze fogni se, nehezebb mosni melegebb stb. es most azon gondolkodok, hogy levágatom olyanra amilyen volt. De nem tudom, hogy levágassam e. Jól állt az a régi haj nagyon szerettem. Vágassam le?

2018. ápr. 8. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Jaj ne! Sokkal fontosabb, hogy más mit gondol rólad, mint hogy neked tetszik-e illetve kényelmes-e a saját hajad! Mit érdekel téged a saját véleményed, mikor hallgathatsz másokra is?!


(Igen, irónia.)

2018. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy viseld a hajadat, ahogy neked kényelmes. Ha te rövid hajjal vagy önmagad, akkor mások kedvéért ne szenvedj aa hosszúval.
2018. ápr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!