Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olvastátok wattpadon a Kívánsá...

Zöldpipacs kérdése:

Olvastátok wattpadon a Kívánság nélkül vagy a Varázstoll könyvet? Ha igen mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 9. 09:19
 1/2 anonim válasza:
100%

én beleolvastam a kívánság nélkülbe de nem az én stílusom

én azt szeretem ha hosszu részek vannak kidolgozott karakterek és a rész fele nem képből áll

de persze mindenkinek más sztorik jönnek be én nem is szoktam ilyen kis nézettségű sztorikat olvasni ezt is csak a kerdés miatt neztem meg ..

gondolom én te írtad és mivel nemrég a barátnőm is elkezdett írni egy sztorit így most vele ,,élem át" azt mikor kb alig nezik meg a sztorit és csillagozni is csak mi csillagozzuk és kommentelni se kommentelnek pedig ilyenkor ,,kéne" mivel nem tudjuk eldönteni hogy akkor most tetszik e nekik avagy sem

2018. ápr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most belenéztem mindkettőbe.


Kívánság nélkül:

- A képeket hanyagolni kéne. Régen, amikor még csak elkezdtem írni (már ha lehet azt annak nevezni), akkor én is mindig raktam egy csomó képet, mert mindenhol úgy láttam, hogy ezt csinálják. Azt hittem az a jó. Hát nem. Inkább a történetedbe rakj leíró részeket, és az olvasó majd elképzeli úgy, ahogy szeretné. Ezáltal sokkal jobb lesz az olvasóknak is, hogy ő maguk elképzelhetik. *meg alapból nekem nem megy az, hogy egy kép alapján képzeljem el az egészet, szóval*

- A párbeszédeket próbáld meg jobban kidolgozni.


A másik, hogy figyelj jobban a helyesírásra, az is sokat javíthat a történeten. Illetve nézd meg, hogy hogy milyen a párbeszédek formája. Lehet apróságoknak tűnnek, de én pl. ha nincs jól központozva a párbeszéd, akkor már bele se kezdek egy történet olvasásába. ^^

2018. ápr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!